Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holl ismertétek meg a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holl ismertétek meg a szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Szeretnék szeretni vkit, de nem találom őt... 16/l
2011. okt. 9. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a helyi Zetor kereskedésben.
2011. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a suliban. Nagyon tetszett már egy ideje, csak nem tudtam hogynóan odamenni hozzá. Egyszer meg megláttam h egyedül ebédel, és olyan bánatos arcot vág. Mondom itt a remek alkalom :) Együtt ettünk, elmondta h milyen hülyék voltak vele a barátnői, azért szomorő...suli után meg hazakisértem, másnap reggel meg elémentem. Délután már nálam filmeztünk :) Én már elvégeztem a sulit, ő még nem, de azóta is együtt vagyunk. És ne aggódj, majd te is megtalálod a párodat...csak ne akard görcsösen, jön az magától. A kedvesem is mondta h mindig ezt szokta mondogatni magának, és tessék...jöttem is :))
2011. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
neten
2011. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)))

neten hol? Közösségi oldalon? Esetleg partnerkeresőn?

2011. okt. 9. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Iskolabuszon, messziről megtetszett, majd odamentem hozza, hosszas idő után összejöttünk most meg jegyesek vagyunk. Ne görcsölj 16 éves lányként nem neked a dolgod keresgélni. 23F
2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon. :P
2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lájk, akinek arról, hogy "Holl", Széll (Kálmán) jutott eszébe, meg a Moszkva tér. :)
2011. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én az osztálytársamék garázsában 1 éve, most már a mi garázsunkba költözött. Imádlak Kawasaki <3 18F
2011. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én a szomszédban.már fél éve itt lakott,ismertem már évek ota látásból,aztán egyszer megkérdezte h nem e randiznék vele.én igent mondtam.:-)és jól tettem.
2011. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!