Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk lányok adnátok tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk lányok adnátok tanácsokat? Nem tudom, hogy mit csináljak!

Figyelt kérdés

A minap hajnal 2 körül a barátnőm kapott egy esemest,először nem akarta elmondani,hogy kitől,mondván ez őt nem érdekli,csak egy régi férfi munkatársa...mondom akkor hívd már fel ,és kérdezd meg,hogy mit akar ilyenkor?

...áááá ez az ember még arra sem érdemes,hogy sms-t pazaroljak rá!!!!!Azzal magyarázta,hogy céges buli van,és biztos hiányolják!!!!Mondtam,hogy akkor hívd már fel itt előttem ,és mond meg neki,hogy a barátommal vagyok,és ne zargasson minket éjjel.....hát persze,hogy nem hívta fel!!!!

Szerintetek megcsal?

Vagy...van ilyen,hogy az ember nem akar feleslegesen magyarázkodni,egy ártalmatlan dolog miatt?És tényleg csak rohadtul nem volt erre kíváncsi?

Most,mit csináljak??????


2012. jan. 7. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de valószínű h tényleg megcsal.
2012. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicseszett féltékeny vagy, hagyj neki egy kis teret. Ha valaki meg akar csalni az úgyis megteszi.
2012. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem lenne semmi gond, akkor inkább felhívta volna, minthogy összebalhézzatok rajta. Tuti, hogy valami van a hátad mögött.
2012. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki, ha a barátomat bármilyen csaj hívogatná éjszaka...
2012. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár hozzáteszem, hasonló reakciom lett volna nekem is, de tudod külső szemlélőként mindig más a leányka fekvése.
2012. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az ilyet nem dijatom egy barétnőnél az biztos,keményen utánna járnék a dolgnak és ha megcsalt akkor akivel megcsalt kiverném a fogát a csajt meg dobnám a pibe

20F

2012. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

...még jó hogy zavar!!!

Szerintem az nem természetes,hogy valaki hajnalban írogat!!!!

..és az lett volna a normális,ha akár milyen ártalmatlan ez az egész,de előttem felhívja és tisztázza magát,hogy megnyugodjak!!!!Én azonnal reagáltam volna,hogy megnyugodjon a párom,hisz nincs mit titkolnom!!!!!!

Még jó hogy féltékeny lettem,hisz kihozta belőlem a rossz reakciója!!!!

2012. jan. 7. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
miért az smsben nem írta le a férfi, h mit akar?
2012. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Olyan rohadt ideges lettem,hogy meg sem néztem!!!!....elmondása szerint,hiányolta a céges bulin!!!!
2012. jan. 7. 12:30
 10/11 cicakutya válasza:
Szerintem fent van egy sexpartner kereső oldalon és hívogatják a kuncsaftok!!
2012. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!