Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-éves lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-éves lány vagyok. Nagyon szeretem a barátomat. ő is azt mondja hogy örökkön-örökké. velem akar lenni. Még is amikor velem lehetne sulin kívűl. Mindig a haverjaival megy inni, focizni, bulizni. Szerintetek mit csináljak? Ne oltogassatok lécci.!

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Örökkön-örökké 14 éves korban = a következő 20 percben.
2012. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy olyan pasit aki veled foglalkozik, de 14 évesen még feszt nem értem hova izgulsz? Hány éves a pasid?
2012. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Srác hány éves?
2012. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14
2012. jan. 7. 15:52
 5/10 PT-Daniel ***** válasza:
Ez a fiu nem melto szerelmedhez! Ha a haverok fontosabbak, mint hogy minden aldott percet, melyben teheti veled töltsön, akkor zard ki szivedböl!
2012. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még gyerekesen túl naiv vagy. Vagy pedig túl sok szappan operát néztél.
2012. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a hozé alvaradók a TV-ben már 25 éven felül vannak, szóval elég komoly érzelmeket is el tudnak játszani színészként.
2012. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

,,Örökkön-örökké szeretni foglak, csak te vagy az életemben, nincs olyan perc,amikor ne veled akarnék lenni, számomra minden pillanat nélküled egy örökkévalóság.."


Ui: Ha a haverok mégsem érnek rá, holnap átmegyek."


A helyzet szerintem.

2012. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az van, hogy naív vagy még. Szóval a srác azért jár veled mert ez a "társadalmi elvárás" (értsd menő a többi süldő előtt).


Szóval azért tart téged, hogy felvágjon vele ,hogy ő már nagyfiú.

Amúgy nincs ebben semmi furcsa ,a hasonló korú fiúk ritkán szerelmes inkább kanosak :D


22/L

2012. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
14 éves és inni jár... Hova a tökömbe fajul ez a világ?! Na elmentek ti a bús p*csába de tényleg....
2012. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!