Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha netes, msn-es beszélgetésnél a párotok mindig csak úgy szó nélkül lelépne?

Figyelt kérdés

általában heti 2-szer tudunk találkozni személyesen, de közben neten is sokat beszélünk. a barátomnak (20 éves) az a szokása, hogy a beszélgetés közben egyszer csak kilép, szóval látom hogy offline és nem azért mert elment a nete, hanem vissza se jön mert mondjuk elment otthonról... na jó az igaz hogy úgy szoktunk beszélni hogy nem folyamatosan szünet nélkül órákat, hanem be van kapcsolva mindkettőnknek és ha eszünkbe jut valami akkor ráírunk a másikra, szóval beszélünk 10 percet folyamatosan aztán 1 óra szünet, ilyesmi.. de azért azt elvárnám hogy ha ő elmegy otthonról és mondjuk 5 óra múlva jön vissza, vagy este elmegy aludni, akkor azt jelezze... sokszor van hogy írni akarok neki valamit de már csak azt látom hogy offline.

a múltkor mondtam neki hogy engem ez zavar de annyit válaszolt hogy hát mindig elfelejti. de engem ez zavar hogy elfelejti hogy épp velem beszélgetett... mert olyan is van hogy 5 perccel azelőtt még írtam neki valamit, de nem válaszol csak kilép...


vélemények?


2012. jan. 7. 18:12
 1/7 Utcakultúra ***** válasza:
Ez téged zavar?
2012. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen zavar. vagy ez normális viselkedés szerintetek?
2012. jan. 7. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ketten beszélnek egy hölgyről, aki mindenkinek tetszik.

- Igazán gyönyörű asszony, de egy kicsit forró a vére. Nem lepődnék meg, ha a férje csak másodhegedűs lenne nála.

- Másodhegedűs? Szerintem örülhet ha egyáltalán játszhat a zenekarban.

2012. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezzel mire akartál utalni? hogy mellettem van még neki több lány is?
2012. jan. 7. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
arra, hogy hagyd ott a fr@ncba és keress egy másik pasit!
2012. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de amikor élőben találkozunk akkor minden rendben van. általában heti egyszer együtt is alszunk, azon kívül is együtt töltünk egy délutánt, de van hogy több napot is egyszerre. és akkor minden oké, kedves aranyos, érzem hogy szeret, nagyon jól érezzük magunkat együtt.


csak chaten, msn-en ilyen fura, nem csak azzal hogy kilép hanem néha úgy érzem nem is akar velem chatelni.

2012. jan. 7. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem tulajdonít ennek nagy jelentőséget,van,hogy én is ráírok a barátomra,de nem is vlaszol,aztán látom,hogy már offline,mikor említem neki,csak annyit ír,hogy bocsi,nem is látta,hogy írtam.amúgy minden rendben,csak nem egy netfüggő,utálja az FB-t is..ha élőben minden rendben,ezen ne parázz sztem.vagy beszéld meg vele,h szted korrekt lenne,ha írna,h megy... és írni fog,ha látja,h ez neked fontos.
2012. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!