Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti leszoknátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti leszoknátok a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
A barátom cigizik és én egyszerűen nem tudom elviselni... Mikor velem van sosem szívja, de néha érzem a szagát és az is zavar. Ő ezt természetesen nem érzi és a barátait sem zavarja. Most ott tartunk hogy megszoksz vagy megszöksz... Mit tegyek?
2012. jan. 5. 15:54
1 2 3
 1/26 WhiteLabel ***** válasza:
Hm, én leszoknék ha nagyon nyivákolna miatta, bár néha megjegyzi az asszony (én sem cigizek ha vele vagyok).
2012. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Ő már engedett, nem cigizik a jelenlétedben.

Most rajtad a sor. Kompromisszumok nélkül nincs kapcsolat.

2012. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
kérd meg,h.tegye le a cigit a kedvedért,ha pedig szeret és a kedvedbe akar járni megteszi! Én értem már 2barátom is letette,sőt az egyiknek nem is kellett szólni,hanem ő mondta magától,h.ha engemet zavar megpróbál leszokni róla.Szóval én ezt tanácsolom neked!!!!!!!!!:)
2012. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

másodikkal egyet értek

nem szoknék le a párom kedvéért szerintem

az enyém is dohányzik és én is, az a különbség hogy én a közös házban nem akarom hogy legyen dohányzás, ő pedig igen

most ezen gondolkodunk hogy legyen kompromisszum

szerintem megfelezzük a lakást hogy hol lehet a többi helyen meg nem

szóval nem csak neki kell engednie...

2012. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
minek jössz vele össze? 20
2012. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? mert ha komoly kapcsolatban éltek pl. 1házba,stb,akkor a2dik tanácsát fogadd meg!
2012. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ez sajna nem olyan dolog, hogy hopp, valaki szerint le kéne szoknom, akkor leszokom... Ő már így is kedvedre tett azzal, hogy előtted nem gyújt rá és hidd el, egy keményen dohányzó embertől már ez is szép teljesítmény.


A szagon viszont lehet segíteni jó sok rágógumival és egy pulcsival, amit felvesz, ha rágyújt és utána leveszi, így nem lesz a rendes ruhája dohányszagú.

2012. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem, én a magam kedvéért szoknék le. Elképesztő kiadás a cigi, és mellette még egészségtelen is.
2012. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
utolsó helyes!
2012. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Elég gáz hogy cigizik, szerintem is maga miatt kellene leszokni, k*rva igénytelen hogy még erre sem képes, érdekes én le tudtam szokni könnyen. És nálam nem jöhetnek szóba a bagós csajok, még akkor se ha jó csaj. 21/F
2012. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!