Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik reménytelenül szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik reménytelenül szerelmesek. Ugye probálják kiverni a fejükből a másikat. Szerintük könnyebb lenne ha megadatna az a lehetőség h legalább 1 napot együttlehessenek?

Figyelt kérdés
Persze elméleti síkon kérdem
2012. jan. 3. 07:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
csak roszabb lenne, mert az ember telhetetlen lény és ha kapna 1 napot még egyért kuncsorogna ha nem kapna akkor meg még jobban fájna neki a dolog.
2012. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Macs1209 ***** válasza:
Nem, mert ha mégjobban belehabarodsz, akkor már tényleg véged...
2012. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
semmiképp.
2012. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem. Épp ez az, hogy akkor mégjobban belehabarodna, és nehezebb lenne felejteni. Én is ilyen helyzetben vagyok. Nagyon nehéz a felejtésss:(
2012. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Rosszabb lenne, am ha mar érett vagy, akk simán kibirod
2012. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
persze csak ugy elgondolkoztam rajta
2012. jan. 3. 08:37
 7/18 anonim ***** válasza:
Am olykor olyan jó lenne megolelni meg ilyenek
2012. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
háát igen :S
2012. jan. 3. 08:44
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg épp, hogy könnyebb lenne utána. Mert legalább 1 napot együtt lehettél vele. Ha meg ennyit se vagy vele együtt, akkor egész végig csak sóvárogsz utána, próbálod elképzelni, milyen lehetne, és azt kívánod, bárcsak 1 napot vele lehess. Míg, ha már 1 napot együtt töltöttetek megnyugszol valamelyest, tudod milyen lenne, és örülsz, hogy legalább ennyi megadatott, ha több nem is lehet már utána. És ez azért valamelyest vigasztaló érzés.

24F

2012. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Sajnos én is a reménytelenek cipőjében járok. Akkor én most csak egy alternatívát vázolnék fel. Tegyék fel, h a lány akit szeretek, nap mint nap rá gondolok pedig már tudom, h soha nem lehet az enyém. Felajánlana egyetlen egy napot, amikor úgy viselkedne mint mikor még együtt voltunk. Tegyük fel belemennék. Nem szeretném a legrosszabb végkifejletet felvetni de egy sebzett szívnek, pontosan ennyi kéne, h egy életre tönkre menjen utána. Valószínűleg egy életre depresszív hajlamaim lennének, nem tudnék rendes kiegyensúlyozott életet élni. Megpecsételne egy életre, még erősebben vágyakoznék utána, mindenkiben őt keresném. Hát azt kell, h mondjam ennyit nem érne meg azaz egyetlen nap boldogság.


22/f

2012. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!