Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltatok már hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már hihetetlen nagy ökörséget mert annyira szerelmesek voltatok? és ez hogyan befolyásolta a kezdődő vagy már meglévő kapcsolatotokat? Szakítottatok amiatt a dolog miatt vagy sem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Például?
2012. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2012. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Én például, ha nem tetszett a férjemnek a vacsi amit főztem, nekiláttam újat csinálni vagy leszaladtam a boltba venni valamit aminek örül. Nagyon szerelmes voltam, de ez utólag belátva túlzás volt, és nem is értékelte, elkezdett csicskaként kezelni, én meg szerelmesen asszisztáltam neki az én földbe döngölésemben. Ez ugyanis csak egy példa a sok marhaság közül, amit csináltam, amikor még szerettem őt :-(

Írd meg a saját példádat!

2012. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Írok még egyet, de ez már űbergáz, légyszi ne pontozzatok le miatta. Szeretkezni készültünk, és én orálisan izgattam őt, de pár perc múlva arra panaszkodott, hogy szerinte kidörgöltem ott, így puffogva befordult a fal felé és itt ennyiben maradt én meg ott álltam felizgulva, éhenmaradva, megbántva, ledorongolva.Bőgve aludtam el mellette, úgy bántott. Ma már nem ezt csinálnám azért :-D
2012. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
például amikor még nem voltatok együtt te "véletlenül" úgy intézted h találkozzatok és utólag kiderült
2012. jan. 7. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:

na igen, ez is elég gáz :-D

Az ember írtó sok hülyeséget tud csinálni, ha elveszi az eszét a másik :-D

2012. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak mi ketten csináltunk hülyeséget a szerelem ködében? Kiváncsi lennék más hülyeségeire :-D
2012. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Belezúgtam egy lányba, aki kollégista volt, így hétvégenként hazament. Egyszer úgy sejtettem, hogy akkortájt fog jönni a vonatához, így vártam kicsit, de nem jött. Csalódottan felültem egy buszra, és visszanézve láttam, hogy épp száll le egy másikról nagy cuccokkal. Következő megállónál leszálltam, visszagyalogoltam, de persze nem találtam. Utána több héten át mindig ott strázsáltam abban az időpontban, de sosem jött össze a "véletlen" találkozás.
2012. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez szép :)
2012. jan. 16. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Több alkalommal is találkozgattam valakivel akire kár volt azt a drága időmet pazarolni..igazából nem voltam szerelmes csak amikor kiderült mekkora egy népművészeti cserépedény akkor azt sajnáltam hogy lehetett volna egy jó barátom.

Nemhiába van ez a vers;

Van a múlt a jelen a jövő

meg a rá(d) elb.szott idő

2012. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!