Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy kidobtam a barátnőmet mert flörtölt az egyik haverommal?

Figyelt kérdés
Legalább is szerintem az volt, persze szerinte csak simán jófej volt vele és kedves, viszont én nem így látom és nem tudom megemészteni, azért kidobtam.
2012. jan. 7. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen. mert egy ilyen f&szkalap nem érdemelhet meg egy lányt
2012. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy fkalap vagyok, de egyszerűen nem tudok másképp viselkedni mert nagyon féltékeny típus vagyok.
2012. jan. 7. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Meg kéne próbálnod változtatni , ha mindenkit kidobsz egy ilyenért akkor rohadtul egyedül leszel egész életedben.
2012. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Utcakultúra ***** válasza:
83%
Attól függ. Ha egy hete jártatok akkor persze, de mondjuk egy több éves kapcsoltnál már más lenne a helyzet.
2012. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

féltékeny típus vagyok.


Az sz@r lehet. Ezek szerint a Te csajodnak ha más palik is vannak lehajtott fejjel kellene kussolnia, különben rib@nc?

Hát Komám GRATULÁLOK! Gyermeteg a hozzáállásod.

2012. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha a dugásról beszélgettek, és annak a részleteiről, és közben puszilgatták, vagy fogdosták egymást, akkor nem jogtalan a dolog.

Amúgy a haverod is rettentő nagy arc lehet, ha a barátnőddel szórakozik, vagy egyáltalán eltűri a helyzetet.

Gondolkozz el ezen is! -.-

2012. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hehe, mekkora butuska vagy :D
2012. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát komám lehet hogy igazad van, csak tudod én sem nyomulok más csajokra ha egyszer barátnőm van, főleg nem pont előtte...
2012. jan. 7. 20:33
 9/17 A kérdező kommentje:
A haverom meg nem csinált túl sok mindent csak annyit hogy puszit adott neki, szóval ő nem hibás.
2012. jan. 7. 20:34
 10/17 anonim ***** válasza:

túlreagálod a dolgokat, komám


szerintem amit leírtál, simán belefér. puszi, meg jófej beszélgetés? miről beszélünk?

2012. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!