Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély hogy szeret majd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy szeret majd, és együtt lehetünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már első pillanatban megtetszett, sajnos van barátja, de mindig mondja hogy össze vesztek megint, stb, és megkérdeztem tőle hogy szereti-e erre csak annyit mondott hogy "elvagyunk".

Hogy tudnám tőle megkérdezni hogy ne tűnjön fel semmi hogy én bejövök-e neki vagy valami?


2011. nov. 14. 19:33
 1/1 netzsaru ***** válasza:

légy a jó barátja egyenlőre amíg együt van a pasival, közben beszélgessetek sokat általános dolgokról, és amikor észreveszed hogy egy kicsivel többet foglalkozik veled, akkor egy kicsit személyesebb dolgokról is, utána kérdezd meg hogy milyen a férfi ideálja, külső belső tulajdonságokkal együtt (de ha ezt megkérdezed akkor már tudd hogy mit fogsz válaszolni mert nagy valószínűséggel vissza fog kérdezni:D ). Ha ezeket elmondja akkor már valószínűleg tudni fogod hogy bejössz-e neki. A lényeg hogy amikor szomorú, vagy van valami a barátjával vigasztald meg, meg ilyenek... finoman mondjad neki hogy sokkal több figyelmet, törődést igényel egy lány... stb.. és egy idő után már fel fogja ismerni a helyzetet..


sok sikert, remélem tudtam segíteni!

2011. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!