Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg nem erti meg egymast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nem erti meg egymast a ket nem?

Figyelt kérdés
Mindig ezt modjak, de szerintem nem igaz csak bele kene gondolni a masik fel helyebe. Ez tenyleg ilyen nehezen megy masoknak vagy ez csa kozhely. Fiukent erzelmekkel kell gondolkodni, hogy megertsuk a lanyt. Noknek meg szerintem aggyal tudnak.
2012. jan. 7. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 JackJokeee válasza:

lényegében ennyi, de ez picit bonyolultabb

a férfi nem fog tudni annyira érzelmekkel gondolkodni, mivel a nővel ellentétben legtöbb esetben az agya bal félteke a dominánsabb

2012. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek érzelmekkel gondolkodni :) 17/F
2012. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval ez nem minden esetben igaz! :D Am. vban nem érti meg egymást a két nem.
2012. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vedd bele h a pasik egojuk nagyon érzékeny!
2012. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen mar lattam azt a videot:). De ram spec nem igaz egyik se tenyleg a ketto kozott van a gondolkodasom, megertem mindket felet ezert nem ertem miert okoz ez masnak gondot.

De most hogy leirom beugrott hogy valszeg azert mert kulombozoek es nem nem ertetettek/ertik egymast, hogy meg kellett tanulnom mindkettot hogy kiigazodjak.

Erdemes volt kiirni a kerdest:)

2012. jan. 7. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megértsek valakit a helyében kell legyek.
2012. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
El lehet kepzelni, vagy megkerdezni
2012. jan. 8. 00:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értek az érzelmekhez így nem is tudom elképzelni. Kérdezni meg azért nem szoktam mert igyekszem kerülni az érzelmekkel kapcsolatos helyzeteket.
2012. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aha ertelek, es nem zavarodsz ossze ha csak az agyadat hasznalod? En is eltem igy egy darabig de nem ereztem tul jol magam.
2012. jan. 8. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!