Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a párod külőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párod külőleg nem az ideálod, akkor szexuálisan nem is kívánod és nem élvezed annyira a szexet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha szeretem,akkor élvezem
2012. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

igazából nekem elsőre nem jött be a barátom külsőre és nem is akartam vele járni, de az idő előrehaladtával alattomosan "megszépült"


Azóta valamiért ő nekem a legszexibb pasi a világon :)

Egyszerűen nem tudok betelni az illatával ,a látványával, az érintésével...


22/L

2012. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez mind csak ámítás amit a 2. kommentelő ír. Én már találkoztam vagy 100 féle lánnyal, és ha elsőre nem jöttem be, akkor fel is le is út volt, szóba sem állt velem többet, ha párkapcsolatra tereltem a témát. És igen, ha a lányoknak nem vagy az ideálja, akkor vagy össze sem jön veled, vagy ha össze is jön, lelép egy szebb, vagy gazdagabb pasival,. vagy csak folyton félre fog k@rni.
2012. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Igaza van az utolsónak. Ha külsőre nem jössz be a lánynak, akkor v össze se jön veled, v (ha nem vagy azért annyira csúnya se) az első adandó alkalommal lecserél egy nálad jóképűbbre.
2012. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt egy olya párom,aki külsőre nem volt az ideálom. Én sem akartam vele összejönni,de végül kiharcolt egy esélyt. Idő kellett hozzá,de nagyon megszerettem. A szexuális kapcsolatunk tökéletes volt. Nálam,ha IGAZÁN szeretek valakit,akkor idővel a hibáit is gyönyörűnek látom. A másfél éves kapcsolatunk a (sulim miatt) 220 km távolság miatt hült ki :S. De az én ellentétemre is tudok példát,szóval szerintem ezt személy válogatja,h ki mennyire elfogadó.

21/L

2012. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is jártam egy sráccal aki nem jött be elsőre annyira. Szintén másfél éves kapcsolat volt, de, hogy őszinte legyek nem volt az igazi. Viszont volt olyan is, hogy tetszett egy srác, de nem tudom, mi tetszett benne, mert egyáltalán nem az ideálomba tartozott, de mégis szinte első látásra beleszerettem. Ebből nem lett semmi, de simán lehetett volna, én akkor nagyon szerelmes voltam.

Nem az a lényeg, hogy az ideálom legyen, inkább az, hogy fogjon meg benne valami.

20L

2012. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én egy olyan fiú vagyok, aki elsőre nagyon nem jött be a mostani barátnőjének (kb az ideálja ellentéte voltam, kivéve a magasságot), aztán mégis megszeretett, megszépültem, és imád :D Lett volna lehetősége bőven lelépni szebbel, gazdagabbal, de nem tette. És nem úgy tűnik, mint aki nem élvezné az együttléteket...
2012. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nekem nem tetszett a párom,de ahogy 3-4x találkoztunk...ő volt a legtökéletesebb a szememben. Amíg nem dobott..
2012. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Helló! Én interneten ismertem meg a mostani férjem. Volt róla egy kép róla, de sok minden nem látszott rajta. Amikor először találkoztunk, annyira nem tetszett, hogy azonnal le akartam lépni. De olyan kedves, aranyos, vicces, gondoskodó (nem pénzügyileg), és olyan jól megértettük egymást. A sexet nagyon élvezem vele, és már imádom a külsejét is!
2012. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 canadafan ***** válasza:
Volt egy srác akit ajánlgatott nekem a barátnőm, hogy mi hogy összeillenénk mire én közöltem, hogy ha az utolsó férfi lenne a Földön akkor sem.. Nahh, kicsit nagy volt a szám, mert nem sokra rá úgy beleszerettem, hogy csak na. A legjobban kívántam az összes pasijaim közül. Szóval ebben nem mindig van logika.
2013. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!