Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hozzáállással lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hozzáállással lehet párt találni? (lenn)

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy aki engem "választana" azzal biztos, hogy valami nagyon nincs rendben, ezért jobb is lenne inkább elkerülni...
2011. ápr. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:

ha fiú vagy akkor így szinte lehetetlen

ha lány akkor meg mindegy ugyanolyan esélyek

2011. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
miért,mi a 'baj' veled?:)
2011. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
Hát ez így teljesen lehetetlen és ez nem vicc. Ha te kerülöd aki téged választana akkor hogy is jöhetnél össze valakivel? Erre lennék kíváncsi.
2011. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Mármint csak elméletben kerülöm. Mert nincs olyan fiú a világon, akinek tetszhetnék (nem feltétlenül külsőre gondolok)
2011. ápr. 25. 23:43
 5/74 anonim ***** válasza:
na jó ez hülyeség , meséld már el mi van benned ami minden egyes fiút taszítana?
2011. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
Hát a külső kevésbbé visszataszítóbb, mint a belső. Nem ismerlek, hogy tudjam mi a baj pontosan viszont érdemes akkor változtatni valamin. De ha valaki így fogad el téged azzal nincs baj, sőt akkor nagyobb esélye van a szerelemnek.
2011. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a személyem. De nem hülyeség... Nem lehet véletlen, hogy 19 éves létemre egy fiú sem közelített még felém (még csak barátként sem....) Pedig általában azt mondják, hogy normális vagyok, meg vicces meg stb, de mégsem vagyok akkor annyira jó, hogy kelljek valakinek (akárkinek, nincs egy barátom sem, mondjuk én is "taszítom" magamtól rendesen az embereket)
2011. ápr. 25. 23:49
 8/74 anonim ***** válasza:
de lehet véletlen , kíváncsi lettem meséljél már magadról valamit , milyen személyiséged van ?:D
2011. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
alapvetően bolond vagyok... X) ennyit árulhatok el... Kicsit ki szoktak néha akadni tőlem, mert mindent kicsit másképpen szemlélek, mint mások... (nem azt mondom, hogy egyedi darab lennék, erről szó sincs, csak még nem találkoztam hasonló dilinyóssal) :S
2011. ápr. 25. 23:51
 10/74 anonim ***** válasza:
de mit takar az hogy "bolond" vagy ? meg hogy szemléled máshogy ?? naaa meséld el :D
2011. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!