Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nő, aki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem akar gyereket? Én nem szeretnék gyereket (a jövőben se), viszont szeretnék párkapcsolatot, és ha lehet idősebb nővel, viszont ilyen korban már esélyem sincs ezzel a hozzáállással, úgy látom. :/ 25/F

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Igen, van. Például én, nem tudom elképzelni az életemet gyerekkel. Párkapcsolatra viszont én is vágyom. Tudom, anyámék emiatt a hozzáállásom miatt ki fognak borulni, de ezen ők nem tudnak változtatni. Én meg nem akarok. :D

19 éves leszek, szóval még alakulhat másként, de majdnem biztos, hogy nem fog.

2009. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hm, kár, hogy csak 19 vagy.:P

Amúgy, szerintem ez még simán változni fog, nálad még nem indult be a genetikai program, 23-25 között már aktiválódik általában a nőkben ez (valakinél korábban, valakinél később), szóval ha 6 év múlva is ezt mondod, akkor valószínű tényleg nem akarsz.:)

2009. júl. 27. 20:36
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Elsőnek. Ha találsz majd valakit, akit igazán szeretsz, és nagyon jó vele, akkor változni fog a véleményed. Egy gyerek sok bonyodalmat tud okozni, de az egyik legszebb dolog a világon:)
2009. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Én sem akarok... szeretem a gyerekeket, de úgy érzem a sajátomat nem tudnám valamiért :S meg foglalkozni vele és ha nagyobb lesz... jajj:S

17L

2009. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
nyugi, 17 évesen énis így voltam mint te előző válaszoló. De ez természetes. majd 4-5 évvel később hidd el meg fog változni a véleményed, még ha most azt mondod h nem hiszed.
2009. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Igen, Én!

31 éves vagyok, lány és nem akarok gyereket.

Ennek több oka van melyről a mostani társadalom tehet...

Ezelőtt 10-15 éve szerettem volna, de sok mindenben megváltozott a szemléletem....ez van.

Mindemelett szeretem a gyerekeket!

2009. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na igen, szóval én arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e, hogy egy nő szeret, de közben mégse akar tőlem gyereket avagy lemond róla kvázi a 'kedvemért'?
2009. júl. 27. 21:00
 8/20 A kérdező kommentje:
20:58-as: kíváncsi lennék, milyen okok vezettek oda, hogy ezt mondod. Akár privát mailben is. Én is szeretem egyébként a gyerekeket, csak egyszerűen nem akarok sajátot...
2009. júl. 27. 21:03
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

20:58 vagyok.

Olyan van, hogy szeret csak nem akar gyereket...

Viszont azt nem hiszem, hogy ha Ő szeretne lemond a te vagy bárki kedvéért

2009. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

ismét 20:58

Azt gondolom hiába szeretném és nevelném a gyerekem olyan elvek szerint ahogy én szeretném, ha bekerül egy közösségbe olyan elvárások lesznek amit nem biztos hogy megtudok neki adni.

Szerintem erről a szülők is tehetnek, szinte versenyeztetik egymással a gyerekeket.

Nagyon eldurvult a világ sok szempontból, attól is félnék,nem tudnék érte felelősséget vállalni egy életen át..

Szóval ez nagyon összetett, én így gondolom

A véleményemmel nem szeretnék megbántani senkit aki másképp gondolja...

2009. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!