Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyi a baja hogy nem nyílok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi a baja hogy nem nyílok meg neki. hogyan kérjek még 1 esélyt?

Figyelt kérdés
akivel 1 hónapja kavargatok (én L/17 ő f/18) mondta, hogy nem tudja mit akar tőlem, mert nagyon kedvel, de nem nyílok megn eki, alig beszélek és ez zavarja. de én sajnos mindenkivel ilyen vagyok hogy hónapokig figyelem aztán ha megnyíltam már rengeteget dumálok, ez spanokkal is így van, mer már sokan visszaéltek a bizalmammal...holnap leülünk a fiúval, mit mondjak neki, teáht hogyan kérjek még 1 esélyt?
2009. máj. 24. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így elmondhatod neki ahogy itt leírtad!
2009. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja legyél öszinte,és ha kivárja akkor jó pasit fogtál.
2009. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak 1 évvel fiatalabb...

Volt egy pasim, akit szintén zavart, hogy alig beszéltem, de mivel őrülten belém volt zúgva, nem akart véget vetni a kapcsolatnak. Szerintem nem attól függ egy kapcsolat, hogy mennyit beszélgetünk. Persze az is fontos, de nem ez a legfontosabb. Mondd el neki, hogy idő kell hozzá, hogy megnyílj... mondd el, hogy mindenkivel így vagy, és előbb-utóbb meg fogsz nyílni, csak idő kell hozzá, és ha szeret, akkor vár rád.

Amúgy nekem úgy sikerül megnyílnom mostanában korábban, hogy olyan programokat szervezünk, amiknél sokat nevetünk... ez segít megnyílni. Például volt olyan, hogy alig beszéltem a sráccal, aztán egyszer mikor sötétben sétáltunk az utcán, és jött egy kóborkutya, elkezdtem "nyafogni", hogy én félek sötétben, és félek a kóborkutyáktól, és féleeek:S:S:D aztán futkostunk ott éjjel, és nevettünk egy csomót, (főleg rajtam, hogy mennyire gyáva vagyok:D) aztán teljesen feloldódtam, aznap este alig állt be a szám.. és utána már egyszerűen ment minden, rendesen beszélgettünk, megnyíltam előtte.

Meg régebben a mostani egyik legjobb barátnőmmel mikor taliztam (még alig beszéltem, csendes voltam), plázába mentünk, vásárolgattunk, moziban is voltunk... végig nagyon csendes voltam, aztán a végén mentünk mekibe, és volt ott egy helyes srác, megbeszéltük, hogy milyen helyes, aztán azzal szórakoztunk, hogy oda kéne menni leszólítani, vagy oda kéne ülni hozzá az asztaljához (mert egyedül volt), vagy elkéne kérni a számát, stb... teljesen kidumáltuk, aztán miután megette a kaját, elkezdtük követni, és mikor hátrafordult, elbújtunk valami mögé.:D:D jókat nevettünk, és vele így oldódtam fel.. azóta az egyik legjobb bnőm lett (pedig akkor még csak 2-3xra talizunk), és most vele beszélgetek az egyik legtöbbet.:)

Szval ha felakarsz oldódni, akkor a nevetést ajánlom.:D

2009. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérjen ő még egy esélyt! Te ilyen vagy, meg kell puhítani, türelmesnek kell lenni, satöbi. Mondd el neki, hogy legyen kicsit türelmesebb, de ha ő erre képtelen, akkor hagyd a fenébe. Nem te vagy a hibás.


24/F

2009. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!