Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ő az igazi, de én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ő az igazi, de én még élnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy tökéletes kapcsim, ami lassan 1,5 éve tart barátnőmmel, viszont mostanában egyre többször érzem úgy hogy nekem szűkségem van még egy kis életre, szeretném másokkal is kipróbálni, viszont nem szeretném ezt a biztos, és mellesleg nagyon kellemes kapcsit felrúgni.


20/F


2012. jan. 9. 00:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Hát ne is. Ha a csajjal jól megvagytok, igen nagy tahóság lenne ez a részedről.
2012. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
tökéletesen átérzem a helyzeted, én is így vagyok. egyet tudok tanácsolni, hogy hagyj fel ezzel a káprázattal! mi kell neked? egy köteg pénz vagy egy ölelés? még ha nehéz is a választás, emlékeztessen mindig ez, hogy ez a fejlődés útja.
2012. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

de még akkor is túl fiatalnak érzem magam ehhez...


eddig buliban sosem volt sikerem, nem kellettem senkinek kb.

1,5 év alatt rengeteget változtam mind külsőleg, mind belsőleg... most bezzeg szemeznek velem, ismerkedni akarnak, és ez csak a disco... ott van még a fősuli is... borzasztó nehéz ellenállni :(

2012. jan. 9. 00:17
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az a dolog,hogy kapcsolat, nem neked való...(első)
2012. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
szerintem ezeket a dolgokat ebben a korban kell megélni, különben a későbbiekben feszültség lehet belőle, esetleg egy még komolyabb kapcsolatot tehet tönkre.
2012. jan. 9. 00:22
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szakíts, aztán flörtölj meg kefélj ahogy jól esik. A lényeg, hogy ne csald meg a barátnődet.


Szerintem meg fogod bánni, de ha érzed, hogy ki kell próbálnod, akkor inkább kapcsolaton kívül csináld.

2012. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy később ki tudnál-e alakítani egy olyan kapcsolatot, amelyet tökéletesnek érzel. Tudnál-e olyan nőt taláni, akit a hibáival együtt a leginkább magadhoz valónak éreznél, és aki a hibáiddal együtt a leginkább magához valónak érezne.

Fiatal vagy még, adj egy kis időt (1-1,5 évet) a kapcsolatnak, ha akkor sem elégít ki 100%-ban, válts.

Mindenesetre akárhogy döntesz, elsődleges legyen az őszinteség. Ha még "élni" akarsz, akkor hagyd el, ne csald meg.

2012. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban rendszerint tele van az ember önbizalommal, és úgy érzi, hogy könnyen fel tudna szedni valakit, ha független lenne. Aztán amikor egyedül van, akkor nehezebb a dolog.

Mindenesetre ha nem vagy boldog a kapcsolatban, akkor lépj ki belőle.

2012. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem bírnám megcsalni, az egy szánalmas dolog, átéltem már, és borzalmas érzés... egyelőre várok, nagyon szeretem őt, ő még jobban engem, és remekül kiegészítjük egymást... csak én nem tudtam kihasználni azt az időt amíg 16-19 között voltam :/ és ezt hiányolom. meg eddig komoly kapcsolatom se volt, szóval mindig úgy buliztam h lelkifurdalás nélkül kavarhattam akárkivel...
2012. jan. 9. 00:30
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak megbántani, de tudod mi a helyzet? Van barátnőd, és most az egód becsap, mert telhetetlen, az egónak sosem elég. Ezért elhiteti veled, hogy azok a lányok a discoban szemeznek veled és tetszel nekik. A valóságban pedig egyszerűen csak viszketett a szeme. Nagyon megfogod bánni, ha elhagyod, mert nem fogsz kelleni senkinek. Vagy ha esetleg kellettél is, az azért volt, mert a barátnőd megnövelte az önbizalmad, de ha nincs barátnőd, te sem vagy senki.
2012. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!