Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tudom eldönteni, mit akarok?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, párszor kevertem már (ismertem őket). Mindig hiányérzetem volt utána, hoyg miért nem jöttünk össze. Randiztam tavaly egy fiúval, teljesen rákattantam, mert hasonlított arra, akit szerettem. Párszor találkoztunk, és már hidegen hagyott.

Normális az, hogyha nincs mellettem valaki, akkor epekedem érte, de ha komolyabbra fordul a dolog, akkor meg már nem érdekel? :S

Nem vagyok nagy partizós, meg az hogy idegenekkel keverjek stb...

Nem tudom, hogy ez idővel meg fog-e változni... Ha vki tud valamit írjon.

köszi :)


2009. máj. 24. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ha megszerezted a pasit és már nem érdekel, azt jelenti, hogy nem vagy szerelmes belé, csak vágytál egy pasira, aki mondjuk nem is néz ki rosszul. Gondolom hiányzik az, hogy egy rendes kapcsolatod legyen. Az, hogy nem vagy nagy partizós az meg nem baj, majd olyan pasit fogsz ki aki szintén nem az.
2009. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!