Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit akarok. Maradjak egy ilyen pasival vagy sem?

Figyelt kérdés

Több napja szakítottunk, de sokat gondolok rá. Nagyon hiányzik. Általában csak este találkoztunk, átlagosan napi pár órát voltunk együtt. Nagyon hiányzik az ölelése, a becézgetése, a mosolya. De nem mindig volt ilyen! A kapcsolatunk nagyon hullámzó volt, volt hogy 2-3 hétig minden nagyon jó volt, és volt hogy már az eljegyzést tervezgette. De volt olyan, amikor legszívesebben otthagytam volna, mert csúnyán beszélt, bizonyos dolgokért engem hibáztatott, elhanyagolt, nem mutatta ki hogy szeret. És sajnos a kapcsolatunk az utóbbi 2 évben inkább volt ilyen, mint jó. Többször is szakítottunk a nyáron, de mindig kibékültünk. Bár a kibékülés nem volt nagy dolog, ugyanis sem egy puszi, ölelés, vagy csók nem volt, kb ugyanott folytattuk ahol abbahagytuk, és kicsit tartott a feszültség. Tehát nem úgy békültünk ki, hogy barátom nagyon örült volna nekem, vagy kedves lett volna velem.

Napok óta ideges vagyok, nem találom a helyem, egész nap itthon vagyok és kb semmit nem csinálok. Amikor pedig tudom hogy együtt vagyunk akkor nyugodtabb vagyok 1000x. Nemtudom mit csináljak.

Közben meg már régóta tetszik valaki, akinek nem merem megmondani. Ha belegondolok hogy megmondom neki, akkor nagyon ideges vagyok, összeszorul a gyomrom.

Nem tudom szerintetek mit tegyek?


2011. aug. 5. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Na erre mondják hoyg társfüggés.Igen maradj vele,vergődj még egy ideig,mig majd ő tesz végképp lapátra ha megtalálta az utódódat.Szerinted miért nem kedves veled?Miért nem örült neked?Gonddolkozz el,te is más iránt érdeklődsz már,ő t se igazán érdelki hogy vagy neki,majd megcsalnátok egymást,vagy te esnél nagyon pofára,mikor közli hogy pá,leszeszar,stb,ez nem kapcsolat,ültök a langyos fosban.
2011. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ilyen helyzetben tanácsod adni, de leírom, én mit gondolok. Szerintem ha rossz vele, meg közben tetszik más is, akkor ez a kapcsolat nem neked való. Most talán az lenne a legjobb, ha adnál magadnak egy kis időt, hogy tisztázhasd magadban a dolgokat, és csak utána kezdenél el mással ismerkedni.
2011. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarán megszokásból vagy vele, semmi másért, nekem is volt ilyen, még 1-2 évig kínlódtunk egymással, nagyon bánom már így utólag mert felesleges időpazarlás volt, nem éri meg, a leírásodból tökéletesen látszik hogy ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Csak unatkozol, ezt oldd meg, utána meglátod mégcsak hiányozni sem fog.
2011. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pont én is ilyen helyzetbe szoktam kerülni. Nagyon megértem a helyzeted. De volt velem hogy elhatároztam kilépek a kapcsolatból. És utána nagyon megbántam, hiába jöttem össze mással, akire vágytam pont még előtte, de mégis rájöttem hogy azt szeretem akit elhagytam aki mellett úgy éreztem hogy nem olyan jó. Rájöttem hogy mással még rosszabb. Szerintem maradj vele addig amíg teljesen úgy nem érzed hogy már nem szereted. Úgy ne hagyd el, hogy szereted. Vagy próbálj meg vele beszélni az érzéseidről. A másik srácot aki meg tetszik azt előbb ismerd meg jobban, lehet hogy nem is vágynál rá már annyira. Csak ki akarsz törni a megszokásból, de lehet hogy rosszul tennéd. Nehéz dolog. Én sem tudok mit kezdeni magammal. Tanácsot sem igazán tudok adni.
2011. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is attól félek hogy rossz döntést hozok. És mi van ha nagyon megbánom. Mert a pasi(m) jó tulajdonságai közé tartozik, hogy hűséges már 6 éve és meg lehet benne bízni, nem hazudik!

De nagyon magányosnak érzem mellette magam, nem kapom meg érzelmileg azt amire vágyom.

2011. aug. 5. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk detto ugyan ez,de ez nem 6 év még 1 sincs,csak 7 hónap!!tegnap volt 1 kérdésem olvasd el,meglátod hogy sajnos ezekkel nem vagy egyedül!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!