Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még engem tartanak tapintatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még engem tartanak tapintatlannak. Szerintetek is az én módszerem volt a dúrvább?

Figyelt kérdés

sztem nem.

Na szóval belevoltam bolondulva egy lányba és amikor kérdeztem h lehetne e nála esélyem csak hebegett-habogott én ugy éreztem h igen ezért mindent megtettem de a végén pofára estem később én voltam olyan helyzetben h nekem kellett megmondanom egy másik csajnak h bogy de nem szeretnék kapcsolatot veled de ha neked ugy jo akkor jo viszonyban még lehetünk.erre megkapom azt h milyen tapintatlan vagyok és másnak is mikor ezt elmeséltem ő is azt mondta h finomabban is közölhettem volna.

finomabban? ennél jobban nem tudom.tényleg én vagyok a hibás


2012. jan. 9. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte vagy.
2012. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom.
2012. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Macs1209 ***** válasza:

Egy nőt 1x utasíthatsz vissza (nem fog könyörögni még1x).

Viszont mindegyik máshogy viseli az elutasítást.

Lehet azt mondja, bunkó vagy, lehet idővel felnéz rád,

mert hogy őszinte voltál. Utóbbihoz AGY is kell egy nőnek.

2012. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, pontosan hogyan mondtad neki, hogy volt-e valami sértő a szóhasználatodban, de az alapján, amit leírtál, egyenes voltál vele és őszinte.

Nekem nem tűnik tapintatlannak.

2012. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!