Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Össze vagyok zavarodva. (hosszú, de remélem elolvassátok)

Figyelt kérdés
A párommal 1 évig voltunk együtt( de már régóta szereémesek voltunk, csak sok idő elteltével kezdtünk el járni). Tökéletes volt minden, persze voltak kisebb veszekedések, de mindig megbeszéltük. Egy időben sokat találkoztunk, szinte naponta, ha 1 napot nem találkoztunk már mindketten ki voltunk borulva. Október óta egyre kevesebb ideje volt (tanulnia kellett) szinte egy hétköznap sem találkoztunk. Csak hétvégente, akkor sem mindig. A beszélgetéseink is kezdtek ritkulni, nem éreztem már olyan közel magamhoz. Furcsa érzés volt, mert én az egész 1 évben, és előtte is nagyon nagy lángoló szerelemmel szerettem. És ez így elmúlt.. vagyis nem a szerelem, hanem az a lángolás. És sokszor abba is bizonytalan voltam, hogy szerelmes vagyok-e még belé egyáltalán. Nagyon eltávolodtunk egymástól. Ezt természetesen elmondtam neki is, először felháborodott, utána meg mondta, hogy megpróbáljuk helyrehozni. Két hónapig együtt voltunk még, nem láttam az igyekezetet, hogy próbálná helyre hozni. Sokszor úgy éreztem, meg tudta volna oldani, hogy találkozzunk.. Most végül megbeszéltük, hogy legyen vége, de beszélgetünk neten kersztül, és majd lesz ami lesz. Hiányzik, de mégsem érzem már annyira közel magamhoz. ( egyszer viccből mondta, hogy csókolózott egy másik lánnyal(kivánxsi volt mit reagálok) és nagyon kibultam, majdnem sírtam, de elmondta, hogy csak kiváncsi volt a reakciómra..). És ha összefutunk néha, még mindig erősebben ver a szívem, de akkor mégis miért vagyok bizonytalan az érzéseimben?..
2012. jan. 9. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább arra lennék kíváncsi, miért ilyen bizonytalan a helyesírásban?
2012. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az első kérdésem az lenne, hogy mi történt? Mindent értettem, amit leírtál. Erről az eltávolodásról azt kell tudni, hogy nem csak úgy megtörténik. Te akartad, hogy visszaálljon a kapcsolat, ő a te benyomásod szerint nem annyira, tehát nála változhatott valami. A nehéz feladat itt az, hogy kideríteni, hogy tényleg mi történt.


Ha megkérdezted volna, lehet, hogy jön olyanokkal, hogy hát már nem érzi a tüzet, vagy te olyan vagy meg ilyen vagy, de ezek nem valódi okok. Ez olyan valami volt, ami ártott a kapcsolatnak, nyíltan vagy nem kimondva, és ő ettől távolodik el, saját magát távolítja el. Azt kell kideríteni, hogy mit tett ő, amitől elkezdte magát visszatartani tőled, és amikor elmondja azt, amit eddig nem mert, vagy mindegy mivel igazolta, hogy nem mondta el, akkor a kommunikáció megnyílt volna. Ez egy vagy több tett vagy mulasztás lesz. Nem feltétlenül nagy dolog, de felhalmozódhatnak.


Egy másik része a dolognak az, hogy voltak-e közös céljaitok, vagy csak úgy együtt votlatok. Közös célok hiányában nem egy irányba mentek, és ez is hozzájárulhat a kapcsolat kihüléséhez. És a kapcsolatot persze nap mint nap "teremteni" kell, tehát dolgozni rajta. Amikor természetessé, elfogadottá válik, és már nem teszünk bele varázst, attól is kihül.

A bizonytalanságnak lehet köze szerintem ahhoz, hogy nem érted te sem, hogy végülis mi történt, hiszen bizonytalanság mindig nem tudásból származik.

Remélem segített valamit.

Most így ezek jutnak eszembe.

2012. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél. :)
2012. jan. 10. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!