Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt, hogy a magyar lányok, sőt a fehér lányok megbízhatatlanok, és nem alkalmasak már a házasságra? Van alapja?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy az ázsiai lányok sokkal konzervatívabbak, és ragaszkodóbbak és hűségesek, mint az európaiak.

Én életre szóló társat szeretnék. Jobban járnék egy ázsiai lánnyal? Talán őket még nem érte el a nyugati társadalom erkölcsi hanyatlása.


2012. jan. 9. 19:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Még egy értelmes, és kidolgozott válasz. Köszönöm!

Nagyon örülök, amikor a válaszoló nem intézi el azzal az egész problémát, hogy "hülye vagy, kérdező".

Köszönöm mindenkinek, aki hozzám hasonlóan átgondolta a dolgot, és ezek után nem volt lusta a kialakult véleményét leírni!

2012. jan. 10. 16:47
 22/30 anonim ***** válasza:
Uhh bocsi basszus elnéztem :D
2012. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Amúgy én is ugyanígy vagyok..az ázsiaiak sokkal megértőbbek,hűségebbek ezért kell nekem egy ázsiai pasi.


18/L

2012. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Zavar ha egy nonek megvan a magahoz valo esze, es nem lehet vele barmit megcsinalni, mert a jog is tobbnyire mellette all? SZomoruan hallom, de vegulis a te dolgod. Itt ahol kulfoldon elek, a helyi ferfiak hoznak azsiai lanyokat, de csak mert a helyiek nem ugy ugralnak ahol ok futyulnek. Sott tobb azsiai orszagban bizony lekell perkalni penzt a csaladnak a lanyert. Tehat megvasaroljak oket. Ettol fuggetlenul en kedvelem az azsiai lanyokat, mert kedvesek, aranyosak. 27/L
2012. okt. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy nekem is azsiai baratom van, de mondjuk arab, nem kinai.. teny, hogy sokkal husegesebbek mint az europai ferfiak. na persze nem mind, de az enyem szerencsere igen :-) ahogy en is hozza. Nekem mar nem kene europai ferfi, mert az ertekrendjukkel van valami gond altalaban.
2012. okt. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Megint egy rakás tévhitre és harmadkézböl hallottakra épített közhelytopik. Hülyeségek.
2013. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
attól függ melyik korosztályba tartozol. ez ma már ugyanúgy elmosódott, mert az olyan generációk, akiknek már a szülei is itt születtek Magyarországon, azok még ápolják a tradíciókat, de az ő gyerekeik(tehát a mostani 17-20 éves korosztály) már inkább "europaiként" vannak nevelve, és sokkal lazábbak. Nekem nem egy ilyen ismerősöm van, aki maximum akkor alkalmazza a származását, amikor elutaznak rokonokat látogatni. Szóval a 30-40en felüli korosztályra igaz ez főként, de ott meg általában az europaiakra is, tény, hogy nem annyira, mint aki ázsiai szokásos szerint volt nevelve.
2013. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne normális Magyar feleséget találni... Nem mindenki egyforma. Vannak a r.banck meg azok akik tiszta szívből tudnak szeretni
2014. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Vannak a r.banck meg azok akik tiszta szívből tudnak szeretni"


Azért, mert a 90 százalék ribi, a maradékra meg nehéz rátalálni, és még akkor sem biztos, hogy illetek egymáshoz, vagy működni fog a kapcsolat a gyakorlatban is.

2014. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
az azsiai csajok tobbsege a penztarcad alapjan itel meg ocsi, nincs penz, haz, kocsi, akkor szevasz
2018. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!