Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet? 1 éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet? 1 éve vagyok együtt a barátommal, és az a legnagyobb problémánk, hogy 140 km választ el minket.

Figyelt kérdés
Minden 2. hétvégén péntektől hétfőig együtt vagyunk. De úgy érzem, hogy időről-időre kifogy belőlünk a kitartás, és sok a veszekedés. Szerintetek együtt maradhatunk, vagy a távolság lehet okozója egy szakításnak?
2012. jan. 9. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
a távolság az ami felőröli az idegeiteket. Talán jobb lenne ha szakítanátok és akkor esetleg újrakezdenétek, mikor közelebb költözhettek egymáshoz.
2012. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a barátnőm budapesti, én szlovákiai vagyok. légvonalban 150 km. 3 és fél éve vagyunk együtt és minden ok. ez tőletek függ
2012. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tapasztalatom,hogy megcsal,ha távkapcsolat. vagy megtudod vagy nem,de tuti,hogy félrelép.
2012. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Párom és köztem 1000 km volt, most már csak 247 km van. Mi ennek is nagyon örülünk és kitartunk egymás mellett , mert bízunk egymásban , és nagyon szeretjük a másikat ♥ (nálunk 1,5 éve tart a kapcsolat).

19/L

2012. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

.iTellTheTruth.


Nem meg bántan akarlak, de nem mindenki egyforma.Ennyi erővel ő is ugyanezt gondolhatná Rólam, nem? Nekem pedig eszembe se jutna megcsalni. Nem is itt a bizalom hiány a kérdés, hanem maga az, hogy iszonyúan hiányzik :(:(

2012. jan. 9. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel: Szeged-Debrecen 200+ km... Istenien megvagyunk... Ez csakis tőletek függ...
2012. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 danyiluska ***** válasza:
Tenyleg toletek fugg. En a hianyerzettol megbolondulnek...
2012. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én is megbolondultam, de még mindig együtt vagyunk :)
2012. jan. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!