Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 és fél évig voltunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 és fél évig voltunk együtt. Több probléma is volt, de talán a legnagyobb, hogy neki kevés volt a szex. Hogyan szerezzem vissza a párom?

Figyelt kérdés
Még nagyon friss a szakítás és nem is akarom könnyedén elengedni. Több probléma is volt, de talán a legnagyobb, hogy neki kevés volt a szex. Persze mindig mondogatta, én meg nem vettem komolyan.Most hogy már érzem hogy tényleg mennyire fontos ez neki, változtatnék rajt,mert nem akarom elveszíteni!!!Várom a tanácsokat!Köszi:)
2008. jan. 10. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hagyd menni!!

egy kapcsolat v házasság alapja a jó szex akárki akármit is mond lsd/szexuálpszichológia/

a szexuális kompatibilitásról hallottál?

-szexuális téren éppen nem vagytok kiegészitői egymásnak, igy csak fokozódhatnak a problémák..mert ha te feláldozod magad, és hajlandó vagy olyat tenni ami neked nem természetes, ez valahol a későbbiekben majd visszaüt...

ha van még +4 éved amit kisérletezgetéssel akarsz eltölteni lelked rajta, a jeleket amit adott pedig figyelmen kivül hagytad...

4 év elég hosszú idő, ez alatt sem oldódott meg akkor nem sok jót könyvelhetsz el

probáltad megnézni miért kevés a szex- miért alacsony a libidód? neki mennyi az igénye naponta? ha túl sok pl. akkor keressen magához valót aki vele együtt nimfomán, mert igy gyötörni a másikat nem helyénvaló-el kell engedni,

ha pedig mondjuk heti 1 alkalmon, akkor meg veled van a gond, negativ érzelmi stressz pl munkahelyen stb stb...

2008. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
hidd el lesz majd 1 olyan srác, aki meg fog becsülni téged, s nem fog elhagyni nagyobb élvezetekért, van is egy mondás: "Aki költözni akar, annak segíteni kell csomagolni".
2008. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szabad így maradni.

Visszamész hozzá,naponta széttárod a lábad,csak azért,h megtartsd.Közben te nem is igényled.Ez eléggé lélektelen meló!Nálunk is volt olyan,h éppen én,vagy éppen a párom nem kívánta annyira a szexet,de olyankor megértettük mindketten,és türelmesen vártunk a másikra.Aztán 1-2 hét után helyreállt minden.Mi mindig leültünk megbeszélni,de sosem fajult vitáig,mert sokkal jobban szerettük/szeretjük egymást mintsem ilyen apróság tönkre tegye a dolgot.De mi össze is házasodunk.

Viszont abban te is hibás vagy,hogyha a párod problémát jelez,és te meg nem vetted komolyan.Akármilyen aprócsepró szarról van szó,komolyan kell venni,mert lehet neki az sokat jelent.A lényeg pedig mindig az apróságokban van.

Szerintem ezt a szakítást heverd ki,azt majd találsz olyat,akinek a szexuális igényei megegyeznek a tiéddel.

2008. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!