Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat, ha eltérőek a szexuális igények?

Figyelt kérdés

Páromnak elöttem csak laza/szex kapcsolatai voltak. Számára annyiból állt egy párkapcsolat, hogy napi 4-5 szex, ettek és aludtak.

Ugy érzem, hogy én tanítgatom neki, hogy milyen egy "normális" párkapcsolat.

..Hogy nem csak a szexről szól minden. (persze fontos, de én nem igénylem napi 4-5ször), fontos a kommunikáció, a közös programok..minél jobban megismerni a másikat stb.stb.

Számomra ez nagyon furcsa, hogy egy 27 éves férfinek fogalma sincs arról, hogy hogy működik egy párkapcsolat.

Szerintetek sikerül összecsiszolódnunk? Vagy ő továbbra is csak a szexre megy és ha nem kapja meg, amit akar lelép vagy megcsal?!?


2012. jan. 9. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Működhet egy kapcsolat, ha eltérőek a szexuális igények?

Szerintem nem működhet.

Neked kell tudnod mennyit viselsz el,mennyire érzed tehernek a dolgokat.

2012. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
benne is van a kérdésedbe a válasz....lelép vagy megcsal ez lesz a vége..mert nem lehet tanítani ezt érezni kell..ennyi
2012. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Óóóóóóó te majd megváltoztatod milyen kis tündéri vagy.

(Szarkazmus naív vagy)

2012. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, te még mindig jobb helyzetben vagy, mint én, mert nálunk is hasonló a helyzet, annyi különbséggel, hogy az én párom már 30 éves. Előttem csak pár hetes vagy hónapos kapcsolatai voltak, egyik sem volt még távolról sem komoly.

Eleinte nagyon nehezen viseltem, hogy alapvető dolgokat kellett neki elmagyarázni, megértetni vele.

Mára nagyon sokat változott, egyre ragaszkodóbb és egyre inkább beenged az életébe, ami nagyon jól esik.


Viszont nekem abszolút nem lenne ellenemre napi 4-5 szex :-) Úgyhogy nálunk ebben nincs probléma.


Azt javaslom neked, hogy próbáld meg változatosabbá tenni a szexuális életeteket és talán te is többet fogod kívánni őt. Ha igaz érzelmekkel vagytok egymás iránt, akkor meg tudtok oldani minden problémát. Sok sikert kívánok!


30/N

2012. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem, mert én is egy szexmániás vagyok, aki legszívesebben minden nap dugna legalább 2-3-szor
2012. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Működhet csak ki ne derüljenek a stiklik! :D

Az írásodból ítélve inkább vagy halvérű mint izgalmas. Előítélet de ezt gondolom. Egy ilyen csaj nekem nem kéne. :)

2012. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Halvérű? Közelebb állok a "házisárkányhoz", mint a "halvérűhöz"!

Ráadásnak mellettem nem lehet unatkozni!

A gyakori szexxel sincs bajom, csak azzal van ha az az egyetlen fontos tényezője egy párkapcsolatnak.


Párom szerint amióta megismert felforgattam az életét. Már nem vágyik a régi züllött, felszínes életére. És ő biztos benne, hogy idővel összecsiszolódunk. Csak adjak neki lehetőséget, hogy bebizonyítsa.

Én viszont azt gondolom, amit már leírtam.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 10. 00:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen! Még a heti 4-5 is sok!

Én nem járnék ilyen pasival. Ez fehérmájú. Túl értelmes nem lehet ha csak b*szik eszik és alszik...mint a Buksikutya :P

2012. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom! Az előttem szólónak írnám, aki azt mondja, hogy heti 4-5 is sok, hogy biztosan nem a megfelelő partnert választotta magának, ha ennyire szexellenes.

A szex egy nagyon jó dolog, élvezet, akár férfinak, akár nőnek!


Nő létemre szégyellem magam, mikor más nők ennyire prűdek. Ilyenkor nem is csodálom, hogy sok férfi félrekacsintgat...


30/N

2012. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 danyiluska ***** válasza:
Jomagam is ilyen vagyok, a leghosszabb kapcsolatom 3 honapos volt es a szex mindig is nagyon fontos volt. Viszont idovel kezdett benoni a fejem lagya, es annak ellenere, hogy soha nem eltem egyutt senkivel, tudom, milyennek kell lenni egy kapcsolatnak. Plane, ha szeretitek egymast, a kapcsolatotok szuksegszeruen fejlodni fog.
2012. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!