Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak miért nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak miért nem szeretitek az olyan lányokat, akiknek fontos a belső, a gondolkodás, az emberi értékek?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és eddig azt tapasztaltam, hogy a legtöbb férfi menekül az olyan lányoktól, akik egy kicsit is fontosnak tartják az értelmet, az intellektust. Mindig a külsőségekre, testiségre hajtanak...olyan felszínességet érzek.

Elsősorban fiúkat/férfiakat kérdezek Ti ezt hogyan gondoljátok? Van olyan aki számára igazán fontos a belső, és nem nézi le a női nemet ezért?


Kort is írjatok legyetek szívesek :)

Köszönöm :)


2012. jan. 10. 12:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
félre irtam bocsi ugy értem...eszes csajt nehéz !!!találni..
2012. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, 7-es vagyok és 27.
2012. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11:

Az legyen a legkisebb baj, de nem használsz központozást. Nincs olyan telefon, amin ne lenne rajta írásjel.

2012. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"és most valahogy ez foglalkoztat, hogy mért nem számít sokaknak a belső?"


Az ilyen emberek felszínesek és éretlenek. Meg a kor is ez súlykolja beléjük. Bár hogy hagyják az megint csak az éretlenségüket bizonyítja. Fontos a külső, de nem hiszem, hogy valakinek topmodell vagy filmsztár külssővel kell rendelkeznie ahhoz, hogy vonzó legyen. Ha valaki ápolt és ad magára és nem taszító, már meg lehet szeretni a külsejét, főleg ha mint ember megfogott az illető. Aki azt mondja, hogy ő külső vonzalom nélkül nem tud vonzódni a másik emberhez, pusztán szimpátia alapján, annak soha nem lesz boldog párkapcsolata, mivel mindig jön majd egy jobb pasi vagy egy jobb kinézetű csaj, aki indokot ad a megcsalásra, továbblépésre. Ha valakinek beleszeretünk a belső értékeibe, amivel nem mindenki rendelkezik sokkal szilárdabb lesz az érzelmi alap is.

2012. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Egyet értek Veled.
2012. jan. 10. 13:07
 16/22 PT-Daniel ***** válasza:

Mert a legtöbb pasi nem szereti, ha intellektualisan fölötte all egy nö. Ahhoz kellö önbizalom kell (amit a legtöbb pasi csak szinlel), hogy olyan embert valassz tarsnak, aki egyenrangu fel lehet egy vitaban is.


Nekem nagyon is fontos, hogy egy lany ertelmes, erdeklödö legyen es legyen sajat gondolkodasa. Azt viszont teljesen öszinten bevallom, hogy ugyanannyira fontos nekem a külsö is. Itt most nem a modellalakrol beszelek (megha vagyok is olyan szerencses, hogy kedvesem azon a teren is 10/10-es), hanem az igenyessegröl, a sajat tested es egeszsegeddel valo törödes, mint a sport es taplalkozas, ami meglatszik külsödön is.

2012. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én láttam már pár bomba kinézetű csajt, de semmi olyan nem volt benne, ami beindított volna. Viszont volt olyan hm... nem szép leányzó is, aki konkrétan tetszett.

Nálam is alap, hogy legyen a csaj szép, de ez elég rugalmas fogalom. Úgy kompletten az egész az érdekes.

2012. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 PT-Daniel ***** válasza:

Sorry, lemaradt:


27

2012. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 menta34 ***** válasza:

Provokatív a kérdés :) Nekem nagyon fontos a belső az értelem és a gondolkodás. Szerintem a szex is jobb egy átlagos külsejű nővel ha fejben passzoltok mint egy buta plázacicával :)


Ennek ellenére, ne keverd a gondolkodást az okoskodással - utóbbi sokakat zavar:) és ez persze nem bántás, nehogy rossz néven vedd:)

2012. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem veszem rossz néven, köszi a válaszokat :)
2012. jan. 10. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!