Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen okok vezetnek odáig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok vezetnek odáig, hogy szétmenjen a kapcsolat a baba születése után? Nálatok miből lett gond, ha azelőtt minden szép volt?

Figyelt kérdés
Több évnyi együttélés, tervezett gyerek(mindkét részről), tényleg úgy hittem hogy minden ponton passzolunk és velünk nem történhet meg az elhidegülés. De mégis. Én inkább érzelmileg hidegülök a páromtól el, nem is tudom, azok a dolgok, amik terhesség előtt normálisnak bizonyultak és én is benne voltam, mára már a hideg futkos a hátamon... Én változtam meg ennyire? Mindig az vonzott a páromhoz, hogy ő felszabadít engem, ő a szórakoztatóbb, bulizósabb én meg a szende visszafogott és tökéletesen kiegészítjük egymást. Most meg nem bírom elviselni, ha nélkülem megy el akárhová is :-( Tapasztalatok? Azt hittem ő is, ha nem is "otthon ülő" lesz, de legalább alkalmazkodik jobban :-( Nagyon akarta a gyereket. Vagy talán még nem ért meg rá?
2012. jan. 10. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
hány hónapos a baba?
2012. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos te is részes vagy a problámában, nem kívánod úgy a szexet, stb ami ilyenkor lenni szokott, de:


"Most meg nem bírom elviselni, ha nélkülem megy el akárhová is"


A probláma ott van, hogy míg te otthon ülsz a gyerekkel ő eljár szórakozni. Szóval fontosabb a szórakozás, mint a gyerek? Egy normális apa otthon lenne és segítene gyereket nevelni. Azt az 1-2 évet ki lehet bírni szórakozás nélkül, míg elég nagy lesz, hogy ráhagyjátok valakire és kikapcsolódjatok.


A dolog egyszerű: nem elég érett a gyerekneveléshez.

2012. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 hónapos. amikor megszületett minden jó volt, nem is akart elmenni otthonról, aztán szépen egyre több találka a haverokkal stb. elég pörgős életet éltünk 4 éve voltunk együtt mikor eldöntöttük KETTEN, hogy jöhet a baba. lehet, hogy ez a baj, nem kellett volna abba a pörgős életbe babát vállalnom vele? de hát nagyon szeretem, és azt mondja ő is, csak éppen nem érzem. Ja és ő 32 én 27 éves. azt hittem kész az apaságra és állítása szerint ő is úgy érezte.
2012. jan. 10. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
pontosan: nem érett meg rá. Ugyanis gyereket mindenki tud csinálni (sajnos) de felnevelni már luxus, mert ugye a szappanoperákban azt látják, hogy a dada vigyáz rájuk. A valóságban viszont csak nagyon kis réteg az amelyik ezt megengedheti magának.
2012. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak van egy kis bibi, a hobbija a zene és zenekara is van.én vállaltam tudom, azt hittem hogy majd én nem olyan leszek, hogy nem mehet ám sehova, most sem vagyok olyan de eddig nem zavart, most meg zavar. De hát ő is 32 éves fejjel eldönti, hogy már szeretne gyereket, azt hittem hogy megért rá, amúgy terhesen a tenyerén hordott meg minden, ja és szex az van.
2012. jan. 10. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad ezt megbeszélni vele? Lehet hogy észre sem veszi ezt az elhidegülést...valószínüleg azért csinálja ezt, mert megijedt, hogy innen már nincs visszaút, hogy oda a függetlensége,fiatalsága, azt hiszi, hogy később már nem lesz alkalma szórakozni. Ülj le vele és mond el neki, hogy ez a baba ugyanúgy az övé, mint a tiéd, ugyanannyi felelősséggel tartozik érte és közösen kell nevelnetek, és hogy ez az első pár év a legfontosabb, amit együtt kell töltenetek akkor is, mikor nehéz. Mondd el neki, hogy később ugyanúgy pöröghettek és szórakozhattok majd, de most legyen türelemmel és támogasson téged, mert nagyon nagy szükséged van rá.
2012. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
másnál is volt így, hogy amikor már nem csak terv, hanem ott a kész gyerek, akkor kezdődik a bibi? igaz mindenhová elkísértem még terhesség előtt, lehet, hogy túl sokat voltunk együtt, most meg hiányzik?
2012. jan. 10. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk szülés után jöttek a gondok. Nejem nem kívánta a szexet csak havonta kb. 1x. Most egy kicsivel jobb a helyzet - viszont azóta eltelt 3 év. Nem tudom lesz-e még valaha minden a régi?! :S
2012. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
12.13-as igen persze, hogy próbáltam megbeszélni, dehát azt nem lehet, hogy a zenekart mondjuk 2-3 évig elhagyja
2012. jan. 10. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Marha nehéz helyzet, teljesen megértelek, otthonosan mozgok én is a zenész világban, nem véletlenül döntöttem el már 16 évesen, hogy én zenésszel sose :) Havernak, bulizni, barátkozni jók, de ezt azért előre lehet látni szerintem, hogy aki az éjszakában él, és a szórakoztatóiparban dolgozik, amellett a nő otthon egyedül fog szomorkodni a gyerekkel.


Te is tudtad, már mikor megismerted, hogy neki lételeme a zene és azzal együtt jár a buli is, ami szintén a lételeme. Ebben a szakmában nem is látok igazán boldog kapcsolatokat, mert a legtöbb feleség (teljesen érthető okokból, tök jogosan!) képtelen elviselni ezt az életmódot.

Nem nagyon van más választásod (nyilván elhagyni nem akarod) mint kicsit lazítani, és meggyőzni magad, hogy te őt ilyennek szereted, ilyennek ismerted meg és tolerálnod kell ezt.


Ha nem megy, akkor te is tudod mi következik... A zenészekre mindig hajtanak ilyen-olyan csajok, és ha te otthon problémázol idővel beadja a derekát egy-egy ilyen csajnak.

Sajnálom, nem akarlak bántani ezzel, de látva ami az ismerettségi körömben megy, szerintem ezek a tények.

2012. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!