Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hete szakitott velem a barátom, de nem ám a normális módon,ahogy ezt illik(bár soha nem gondoltam volna,hogy bekövetkezik, minden rendben volt köztünk, támogatta mindenki a kapcsolatunkat) egy reggel arra ébredtem,hogy kivette a facebook kapcsolatunkat, és aztán egy szót se váltottunk. nem kereseett, én meg úgy becsődöltem érzelmileg,hogy majdnem öngyilkossághoz folyamodtam, őrület mit érzek iránta. valaki tanácsot tudna adni,mit tehetnék annak érdekében,hogy elfelejtsem?

17/L


2012. jan. 10. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

2012. Az emberek facebookon szakítanak.

Azt a büdös életbe bele...........

A gyerek pedig egy bunkó tajparaszt. Ezért ne ostorozd magad

2012. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bár nem ismerlek de egy szemét lehetet a barátod mert biztos szép és okos vagy ;) hát probály meg el menni a barátnöidel vagy valami és probály uj partnert keresni :) remélem valamenyit segitetem :)
2012. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves első!

két hete még 2011 volt, pont karácsony.

sokan mondták ezt,hogy ne ostorozzam magam,mert ő veszitett többet, elveszitett egy olyan lányt, aki soha semmiért nem dobta volna el.

2012. jan. 10. 17:36
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves második!

abszolutt nincs erőm ilyesmire, egész napokat sírok folyamatosan és folyton attól félek,hogy valahol összefutok vele. és igazából nincsenek barátaim se,akikre számíthatok.

2012. jan. 10. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
énis hasonló helyzetben vagyok szintén kéthete szakított velem a barátnőm.minden időmet próbálom lekötni de sajnos nem sok sikerrel.22F
2012. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!