Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelmet mér nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelmet mér nem lehet elfelejteni soha?

Figyelt kérdés

Volt egy ember az életemben 4 éve, akit nagyon szerettem. A kapcsolatunk rövid volt, nem sikerült úgy, ahogy terveztük. Odáig jutottunk, hogy megutáltuk egymást. Nem is beszéltünk már évek óta. Azóta nekem volt egy komoly párkapcsolatom, de teljesen más okok miatt nem sikerült. Már lassan 3 hónapja vége...ez a "régi szerelem" felbukkant az életemben, de nem akar tőlem semmit és én sem tőle, mert nem akarjuk újra kezdeni. De ennek ellenére mégis bennem van az érzés, hogy ő több számomra mint más ember...nem lesz közömbös soha, pedig már nem szeretem, de akkor is a szívemben őrzőm

Mért nem tudom teljesen feledni?

Remélem érthető a kérdés.


2012. jan. 2. 11:21
 1/5 anonim válasza:
Azért mert ha neked mindenbe ő volt az első, értem ezalatt szex..stb akkor a szemedben ő az igazi jelen esetben, nekem hála az égnek, nem kell elfelejtenem mert 2 éve itt van velem.
2012. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megszeretni valakit egy perc is elég, elfelejteni egy élet is kevés. :) Ennél többet nem tudok hozzáfűzni. :)
2012. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a másodikat felejtettem nehezen... nem kellene már soha többet, de akkor is voltak szép pillanatok, amiket aranykalitkában őrzök magamban... :)
2012. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 2. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Első szerelmet el lehet felejteni. A legnagyobbat nem lehet!
2012. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!