Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi eki tetszik, egyik pillanatban még simogatja a karom, máskor meg elkezd előttem szánt szándékkal más nőt dícsérgetni. Ezt miért teszi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy húzza az agyad.
2012. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nagyon tetszel neki csak ő nem tudja (vagy csak sejti), hogy neked is tetszik Ő. És ezért fél, hogy te más fiúval kezdesz majd és ő pedig fel akarja tüntetni, hogy neki is lehet más bnője, vagyis h nem csak te vagy neki az egyetlen:). Mondd meg neki, hogy ne csinálja ezt v legalább hozd a tudatára normálisan, hogy viszonzod az érzéseit.
2012. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AVATAR282827 ***** válasza:
100%
mert féltékennyé akar tenni hogy kicsit jobban érdeklődj iránta...vagy a másik lehetőség: egy tahó...25F
2012. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha a lenti "agya" vezérli, akkor csupán játszadozik, hátha valamelyikőtök végre hanyattfekszik előtte. Ha nem, akkor féltékennyé akar tenni valakit talán. De ez már túl drámai. :) Próbáld meg kiszedni belőle.
2012. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam/vagyok ilyen helyzetben. De én már nem is akarom kideríteni, hogy mit akar. Az egyik percben megcsókol a másikban már egy másik lányt dícsér. Persze rosszul esik azért, mert tudja, hogy azért kezdek érezni iránta valamit. Bár ezt csak a pasik tudhatják, hogy mért csinálják ezt, vagy hogy ebben mi a jó.

18/L

2012. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy féltékennyé tegyen. az valószínűleg nem komoly, amit velük csinál, szerintem totál beléd van esve, és fel akarja magára hívni a figyelmed! :)
2012. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A KÉRDÉSHEZ tartozik, hogy mindkettőnknek van komoly kapcsolata.
2012. jan. 10. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor tehát (valószínű) igazam volt. #4 első mondat.
2012. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!