Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme belekezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belekezdeni egy párkapcsolatba félelemből? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ismerek egy srácot, és kedvelem, meg minden. Meg a szexet is el tudom vele képzelni. De nem szeretem, ez egyértelmű. Mármint nem vagyok szerelmes. Az a helyzet, hogy ismerem magam, és tudom, hogy a legnagyobb félelmeim egyike (soha be nem vallanám)az, hogy egyedül maradok. Szóval van-e értelme belekezdeni egy kapcsolatba a fent említett sráccal, akkor is, ha nem vagyok szerelmes? (Lehet, hogy csak én vagyok idealista, nem tudom, de bennem az a kép él, hogy szeretnem kéne azt, akivel vagyok...). Vagy nem?
2012. jan. 10. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor keress valakit akit tudsz szeretni! A minőség legyen a fontos ne a mennyiség! Ráadásul így csak kihasználnád szegény fazont ami szintén nem egy túl korrekt húzás...
2012. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:

De igen, szerelmesnek kellene lenned abba, akivel jársz. Félelemből ne kezdj bele párkapcsolatba, te sem fogsz kimaradni a jóból, ne aggódj, előbb-utóbb eljön a szerelem is.


Hány éves vagy?

2012. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25
2012. jan. 10. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Van értelme, de nem a szerelem és nem az érzelmi biztonság szempontjából.

Hanem olyankor a szex, az egzisztencia stb.stb. miatt.

2012. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos a srác, meg minden. Egyetemet végzett, jó családból való, szóval olyan akinek még az ember anyja is örül... És a félelmem meg az, hogy talán ha hagyom ezt a lehetőséget elszállni, nem lesz több ilyen. Végül is épp csak a kémia hiányzik. No meg, 25 évesen már jó lenne révbe érni, családra gondolni, ilyenek. És talán egy kapcsolat alapja nem feltétlen a vad érzelem kell hogy legyen, talán többet ér a kölcsönös megértés és tisztelet, szeretet.
2012. jan. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!