Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos az ambivalenci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kobudera kérdése:

Mennyire fontos az ambivalencia elfogadása egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, számotokra leginkább nők, mit azok a tulajdonságok (külső, belső) amit tudtok tolerálni, és mi azok amiket nem? Nekem kialakult véleményem van, mégis azt látom, hogy ez a másik fél szempontjából, szigorúan az eddigi kapcsolataim alapján, nem így van. Rendben van az önértékelésem is. Pusztán egy felmérést készítenék, és egy kellemes vitára invitálnék mindenkit. Kíváncsi vagyok érvekre, ellenérvekre.
2012. jan. 11. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0 óra 58 perc
2012. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom gyűlnek a névtelen rendkívül "értelmes" hozzászólások.:) A felső kettő nyilván nem érte el a felnőtt értelmi színvonalat. Értem én a viccet is, de szerintem ez egy normális kérdés, már amit feltettem.
2012. jan. 11. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:
hallod, szerintem így éjjel nem sokan vannak már agyilag olyan szinten hogy egyáltalán felfogják ezt az egész szöveget amit írtál. Amúgy meg konkrétan mit akarsz tudni??
2012. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
# 4 "mit azok a tulajdonságok (külső, belső) amit tudtok tolerálni, és mi azok amiket nem? "
2012. jan. 11. 01:46
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem válaszolhatok, mert férfi vagyok
2012. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 6 "Úgy értem, számotokra leginkább nők"

nem azt írtam, hogy csak nők, de legyen, ezen ne múljon. akkor kérek mindenkit tüntesse fel a nemét és a korát is hozzá. 31F

2012. jan. 11. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!