Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a párom kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párom kihasznál?

Figyelt kérdés
három honapja vagyunk egyutt, volt smaci, simi, tapi meg ilyesmi.. de semmi tôbb, és mondta h ameddig nem akarom nem is lessz semmi tôbb.. sztetek szeret?:?
2012. jan. 11. 15:14
 1/10 Kingaa1 ***** válasza:
most kihasznál, vagy szeret, döntsd már el...:))
2012. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet a pasid kihasznál, és szerintem egy idióta farok, már ne is haragudj!

Az hogy nem szexelsz attól több nem leszel!

Küldd el, jobban jársz!

Mennyi idős a pasid?

2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kihasznál a disznaja!!!
2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mármint.. attól hogy szexelsz attól több nem leszel, max egy szüzességgel kevesebb
2012. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de én nem szexeltem vele, nem is akarok egy jo ideig...
2012. jan. 11. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
ménem akaqrsz? de ennyi infobol nem használ ki ×Đ
2012. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy frigid szűzkurv@ vagy a pasid meg türelmes.
2012. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
már vágysz rá hogy a szádba verje mi? büdös kis k.rva!!!
2012. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy szeret, azazhogy szerelmes, vágyik rád, de a komoly, önátadó szeretet mélyebb elköteleződést kíván.

Igen, azzal is kihasznált, hogy "tapi meg ilyesmi"-vel akarja legyőzni az ellenállásodat.

Akárhogy is védekeztek, ha az ismerkedés idején (legalább két évig) nem álltok ellen a testi vonzalom minden kísértésének, akkor a tűzzel játszotok.

Eljegyzés után lehet szó simiről, csókról, ha nem akarsz egy lenni a sok nője közül...

2012. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lifeishard ***** válasza:

Öcsém, ezt a sok baromságot...!


Ja, qrvára kihasznál ám, hiszen csak akkor akar lefeküdni Veled, amikor Te készen állsz rá. Mekkora egy görény, hogy tiszteletben tartja a döntésedet. Mert itt erről van szó szerintem, nem arról, hogy nincs töke kezdeményezni.

Ha meg gerincre vágna, vagy kijelentené, hogy márpedig most lefekszetek, különben, akkor meg jönne a duma, hogy ő is csak "azt" akarja...

Három hónapja vár a szexre, és képes tovább is várni, tehát türelmes és van önuralma. Egyes emberek olvasatában ez tuti, idiótát jelent, szerintem viszont becsüld meg az ilyet, mert az alapján, hogy vár, amíg készen állsz, azt mondanám, szeret. Persze lehet, hogy nem szeret, de valamit akkor is érez irántad, hiszen jó néhány férfi társam és jómagam sem várnánk egy olyan csajra hónapokat, akivel türelmes vagyunk, és még ő kételkedik...

26/F

2012. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!