Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom egyszerűen kihasznál?

Figyelt kérdés

44éves nő vagyok, segélyen vagyok, de mellette napszámba járok dolgozni.Sajnos más munkalehetőség nem adódik.

Párommal 22éve élek együtt, nem vagyunk házasok, ő 50éves.

Dolgozni eljár ugyan, de amit ad pénzt az nagyon kevés.

Ráadásul tegyük fel nekem hetente ad 20.000Ft-ot nála pedig hétvégente ott van kb 5ezer forint, amit csak elkölt italra.És ez nagyon sok,mert minden héten, de hétről hétre hónapról hónapra.

Nem várom el hogy teljesen leszámoljon a pénzzel, de én sokkalom azt amit elitalozik a mai világba.

Semmivel nem törődik,nem érdekli hogy a számlák bevannak-e fizetve nem érdekli hogy a közös gyerekünknek most lesz a szalagavatója,semmi nem érdekli.

Mit csináljak törődjek bele?


2010. okt. 26. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
En a ferjemtol havonta kapok ennyit par ezer forinttal tobbet!Szajj le a magas lorol!
2010. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hetente 20e, az egy hónapban 80. Plusz 4x5e, az 20.

Ez egy 100 ezres átlagkereset.

Vagy ennél többet keres?

2010. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt Neked kell vele megbeszélned. Szerintem ebben senki nem tud segíteni. Egyébként a kevés is több, mint a semmi.
2010. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerinte hetente 20000 ft az nagyon is jo.Vagy tevedek?
2010. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjunk? Kihasználni csak azt lehet, aki hagyja. Ne hagyd, hogy kihasználjon. Hagyd ott a francba. Nem akarod? Jaaaaaa, akkor ne panaszkodj... Rajtad múlik.


(Mellesleg ha a heti 20 ezer igaz, inkább te használod ki őt...)

2010. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez nevetséges!!

Én nem használom ki.

DE figyelj én gondoskodok a családról.Számlákat fizetek be.

És közel sem élünk olyan jól hogy havi 20.000Ft elmenjen pálinkára meg sörre.

Mert az csak arra megy.

Lenne helye annak a plusznak.És szerintem nem csak nekem esne ez rosszul hanem annak is aki ebbe a helyzetbe lenne.

2010. okt. 26. 11:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Heti 20 ezer forint, szerintem nem kevés pénz.Abból már a Lidlibe, Tescóba nagyon be lehet vásárolni.Mi heti kaját ilyen helyeken vesszük, és nézzük az akciós húsokat is. Tízezer forintból nagyon sokat eltudunk tenni a mélyhűtőbe.
2010. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A heti 20-hoz tedd hozzá a segélyedet, meg a napszámos béredet és megoldódik a gondod.
2010. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket.

De én spórolok és mégis alig van, pedig nem költünk luxus dolgokra.

Nem tudom nálatok nincsenek számlák?

-Víz

-áram

-kommunális

-tv


ja és az iskoláról nem is beszélek.

Zsebpénz ruhák stb

2010. okt. 26. 11:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi dohányzunk, szóval nálunk több mint 20.000 megy el cigire.Tudom le kellene szokni,de most itt nem rólunk van szó.Szóval neki ez a "szórakozás", bpersze más kérdés ha rtészeges is meg "alkoholista...",de párom is be szokott dobni 1-1 sört munka után.Ő erre költi a saját pénzét.Ad neked pénzt a számlákra.Igaz én a páromnak adok napi 1-1500-t kajára meg cigire+inni és semmi más luxus.Nem tudom menniy a rezsitek+hitel stb.De szerintem az átlag ember annyiból él mint ti.Mások nyaralni járnak vagy vesznek ezt meg azt, ő erre költi.Bár tény h. nem a legjobb férj.AMúgy ha nem érzed jól vele magad,akkor miért vagy vele?Ha még a gyerekkel se foglalkozik,akkor miért élsz olyan emberrel akivel nem érzel boldognak magad..Mondjuk apukám csak minimál béren él,de ő leadja pénzt csaka cigi pénzt teszi néha félre.De ez még mindig kevesebb mint amit te kapsz.Sok helyen külön kassza van, szerintem ha szereted a férjed,akkor ezt a kis luxust megengedheted neki, ő nyugodt szívvel rádbizza apénzét, arra költöd amire akarod,mert bízik benend h. jó helyen van nálad.

Vagy azért nem válsz el mert egyedül nem bírnál megélni meg gyereket nevelni?Mert akkor itt elgondolkodnék h. ki húz ebből hasznot.Nem akarlak megbántani,de mint külső ember én ezt látom.

2010. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!