Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom? Feladjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Feladjam vagy reménykedjek tovább? :/

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik már több mint fél éve, amikor szakítottam az előző barátommal akkor jöttem rá, hogy el tudnám képzelni vele. Nagyon aranyos, de nem szoktunk beszélni, eddig 2 szót beszéltünk talán, de úgy látom valamennyire én is bejövök neki, csak elég félénk és szerintem nem mer lépni, ahogy én sem. A gond ott van, hogy osztálytársam, tehát minden nap látom és egyrészt azért gondolom, hogy tetszem neki mert elég sokszor néz engem órán is meg szünetekbe is, másrészt hátránya is van, mert így nem tudom elfelejteni ha mindig a közelben van. Meddig kellene még várnom rá?
2012. jan. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ha elmondanád neki, mit érzel...
2012. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam már erre, csak félek elmondani mert ugye osztálytárs és ha nem jól alakulnak a dolgok, akkor nem tudom hogy nézne rám azok után hogy elmondom, pláne hogy 1 méterre ül tőlem. A haverja meg tuti hogy a hátralévő 2 és fél évben ezzel csesztetne :/
2012. jan. 11. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne mond el, hanem inkább rágódj a dolgon tovább...ha neked ez jobban esik...
2012. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, osztálytárs, csak én voltam a fiú, ő a lány, vallottam, elutasított, de azóta is jóban vagyunk,nem történt semmi... Szerintem nálatok sem fog semmi történni, ha ne adj isten elutasít, legyél bátor! ;)
2012. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!