Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, vagy halott ügy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, vagy halott ügy?

Figyelt kérdés
Van egy srác, kb másfél-2 hónapja ismerjük egymást. Az elején csak 1-2 szót beszéltünk, aztán elkezdtünk ismerkedni. Majd elhívott magával ide oda, és végül már azt vettem észre hogy többször előfordul hogy eljön egy pusziért, vagy elhív magukhoz. Minden nap beszélünk, vagy én, vagy ő keres. Találkozunk, elmegyünk teázni, ez meg az. Hétvégén is megyek hozzá, mert velem akar lenni. Nem olyan rég kimondtuk azt hogy, próbáljuk meg, de csak ilyen próba kapcsolat. Azt mondta nem garantál semmit, majd kiderül hogy szerelmes lesz-e vagy sem. Szerintetek van rá esély, hogy az legyen? :) Köszönöm a rendes válaszokat! :)
2012. jan. 11. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
van rá esély. az nem csak úgy ripsz-ropsz szokott jönni.
2012. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. megmondta
2012. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekesek az ilyen kérdések...

Mi, a válaszolók próbáljuk meg kitalálni egy tök ismeretlen személy gondolatait, holott ez a te dolgod lenne. (ezt nem bántásból írom, nehogy annak vedd)

Biztos van esély a szerelemre, egyébként minek menne hozzád pusziért, meg minek hívogatna ide-oda.

2012. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próba kapcsolat? Szal ez olyan, hogyha 30 napon belül meggondoljátok magatokat, blokk ellenében kicserélitek egymást valaki másra? :D
2012. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tuti nem mennék bele ilyesmibe. Milyen már, hogy te mész hozzá hétvégenként, mert veled akar lenni, de ő csak próbakapcsolatba megy bele? Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled...
2012. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő hétköznaponként jön! :) Igazából, egyikünk sem lesz egy könnyen szerelmes, ő azért mert ilyen típus, én pedig egy csalódás miatt! Szóval, én megvagyok vele így is, csak kíváncsi vagyok, hogy ő nála kialakul-e majd szerelem, hogy mások hogy látják ezt.
2012. jan. 11. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Hasonlít ez egy kicsit az én történetemre..:)

Bár mi onnantól hogy fel vett msnre minden nap beszélgettünk majd találkoztunk, elmentem a haverjaival meg vele sétálni, mindig hívott magával.. de nem terveztük hogy párkapcsolatot alakítunk ki egymással.. legalább is én próbáltam mindent megtenni hogy ne szeressek bele, mert előtte kb 3 hónappal használt ki engem egy srác elég durván, neki pedig kb 2-3 hónapja ért véget a 6 éves kapcsolata, szóval a megismerkedésünk elején ő sem akart párkapcsolatot.. végül addig-addig találkozgattunk, nyársalgattunk stb amíg egyszer csak belém nem szeretett és én belé. Ez úgy 1 hónappal a megismerkedésünk után történt.

Azóta is együtt vagyunk:) Lassan 1 éve. :)

2012. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, remélem én is ilyen szerencsés leszek! :) A történeted kicsit biztatást adott e téren, úgy hogy reménykedek, majd az idő eldönti! :)
2012. jan. 11. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Reménykedjünk benne! :) Az a lényeg, hogy add mindig önmagad, és ne próbálj meg másnak látszani, mert ha nem szeret meg azért aki vagy, még csak búsulni sem érdemes miatta!

Kedves lánynak tűnsz, és ha csak a pasi' nem olyan, minden rendben lesz:)

2012. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, én mindig önmagam adom, sosem szerettem másnak látszani mint amilyen valójában vagyok! :) Igazából, eltudnám vele képzelni, mert ha együtt vagyunk, jól elszórakozunk, mindig megnevettetjük a másikat, és mindig feltaláljuk magunk! Annyi hülyeséget tudunk csinálni, hogy az hihetetlen.. :) Meg hát a mosolya, mindig olyan édesen mosolyog rám! :) Szóval, remélem kialakul nála.
2012. jan. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!