Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bolond vagyok hogy várok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond vagyok hogy várok rá nem kellene reménykednem?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk egyűtt egy éve szakítotunk azóta sem tudtam elfelejteni még mindig szeretem ezt ő is tudja.Most van barátnője sokszor szakítottak de csak 1-2 hétre,nem akarom őket szét szakítani ezért inkább nem is beszélek az exemmel,de reménykedem hogy egyszer hátha felhív de az is lehet hogy feleslegesen várok rá :( 20/L
2012. jan. 11. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jól csinálod.
2012. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért,mit kéne csinálnom?írogassak neki?
2012. jan. 11. 16:41
 3/9 zseni001 ***** válasza:
Felejtsd el!
2012. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen bolond vagy, gyorsan felejtsd el.
2012. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 omba ***** válasza:

Ülsz, vársz, reménykedsz...

Hát ez a legrosszabb.


"nem akarom szétszakítani őket"- önbizalmad tehát van.

Lehet, hogy a pasi ugyanígy van veled...

Hívd fel bármiért, ha alakul valami az jó, ha semmi, akkor meg törődj bele, hogy vége.

2012. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azon is gondolkodom már pár napja hogy megmondom neki hogy ha mégis szétmenének a barátnőjével hozzám bármikor visszajöhet
2012. jan. 11. 18:50
 7/9 omba ***** válasza:
Ne ezt mond, - ne tudod, ugyan hogyan bomlott szét a kapcsolatotok, de nekem ez durva volna.
2012. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy az exed tőled már a világon semmit nem akar. Megmondom miért: írod, hogy tudja, hogy még mindig szereted. Nos ha ő is hasonlóan érezne irántad, már bőven otthagyta volna a mostani csaját és úgy ügetne hozzád vissza mint a kiskutya a gazdihoz. Hidd el, ez (sajnos) ilyen baromi egyszerű. Ha egy pasi igazán szeret, kezes báránnyá válik és semmi nem akadályozhatja meg abban, hogy visszatérjen hozzád, ha akar. Ezen van a hangsúly, hogy HA akar. A te exed nem akar. Úgyhogy épp itt a legfőbb ideje lezárnod magadban ezt a dolgot. 20 éves viruló lány vagy, nagy kár lenne besavanyodnod, még nagyon nagy szerelmek várnak rád.
2012. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bolond vagy.
2012. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!