Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb nem reménykedni szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alien19 kérdése:

Jobb nem reménykedni szakítás után?

Figyelt kérdés

Most kb. 2 hete hogy szakított velem a barátnőm 5 év 4 hónap után.Azt mondta h szeret de nem működne a kapcsolat.Ősszel elköltözött h találjon munkát én itt maradtam ahol együtt laktunk.Kb. 1 hétig nem beszéltünk, majd jan 1-én felhívtam h BÚÉK és vagy 3 órát beszélgettünk mindenféléről.Első kérdése az volt h csajoztam-e utána célozgatott h hiányzom neki stb.Most megint nem nagyon keresi a társaságom bár lehet jobb is így.Rákérdeztem mi lesz velünk és azt mindta nem tudja majd az idő eldönti....

Még az okot sem mondta meg nekem sőt inkább azt érzem át sem gondolta a szakítást.Lehet ebből valami vagy felejtsem el?


2012. jan. 4. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ebből még lehet! :)
2012. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy mi a gondja mi az ami szerint nem müködne a kapcsolatotok, mert így a sötétben tapogatozol
2012. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még akármi lehet, egyáltalán nem esélytelen a dolog!:)
2012. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez is csak egy hülye p*csa, szerintem hagyd a francba:S
2012. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utobbi időben sokat dolgozott és távkapcsban éltünk.Most is kérdeztem őt mi a baj de nem mondott semmit.Kicsit féltékeny voltam rá 1-2 dolog miatt de nem vészesen.Olyan mintha most minden más fontosabb lenne neki mint a kapcsolatunk.Úgy volt h márciusban összeköltözünk ismét,de ezt dobta a gép.
2012. jan. 4. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:
igazán sajnálom ezt a helyzetet, hisz hosszan voltatok együtt, de a mai világban az idő nem számít már, semmire nem ad garanciát, én 3 éves kapcsolatból léptem ki, bátyámat eljegyzés után ejtette a barátnője, és már 6 éve jártak... járj nyitott szemmel, lehet volt egy életed mellette, de a szakítás szálkája örökre ott marad majd benned, és lehet valaki más mellett igazán boldog leszel egy életre.
2012. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sztorid ugyanaz mint az enyém. Nem akarlak elkeseríteni de mi már 4 hónapja vagyunk külön. A remény hal meg utoljára de addig csak szenved az ember.
2012. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom van esély, semmiféleképp ne add fel!:)

Párommal mi is szakítottunk már és mégis ismét összejöttünk és boldogok vagyunk, szóval hidd el ahogy olvastam amit írtál azt tudom én is mondani, hogy lehet ebből valami:) 26/L

2012. jan. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azt hiszem a legjobb ha most a saját dolgommal foglalkozom,és az idő és a sors eldönti majd mi lesz.Sokan mondják hogy csajozzak stb., de nem hiszem hogy értelme lenne, hisz őt szeretem.Persze ismerkedni lehet, de úgy gondolom most nem kéne más, mert őt keresném benne.
2012. jan. 5. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!