Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az a felvetés, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az a felvetés, hogy sok pasinak azért nincs párja, mert a jobb pasik gyakran már-már kisebb háremet tartanak?

Figyelt kérdés
Azért mondom ezt, mert sok pasi itt sír, hogy nincs nője. Én úgy gondolom, hogy ennek nemcsak ezek a pasik a fő okozói, hogy nem tudnak lányt felszedni. Hanem, hogy sok pasinak szinte több csaja van. Napokban beszélgettem itt az egyetemen egy csajjal, akinek a barátnője egy pasival jár. De közben a csaja mellett meg ezt a lányt is d@gja az a pasi, és nem hajlandó más fiúra nézni, mert jó vele a szex. Nem érdekli, hogy a barátnőjével van párkapcsolatban, hanem megosztoznak a fiún. De számtalan olyan példát is látok itt, hogy ezek a nyálfiúk egyszerre 2-3 lánnyal mennek mindig bandázva(1 fiú 2-3 lány felállás), és éppen melyik esik neki jól, a 3 ból azt kapja elő aznap estére. Aztán ott a másik, hogy a gazdag de házas pasik is gyakran 2-3 másik lánnyal vannak együtt a feleségükön kívül, hogy azok nem is tudnak egymásról. Mégis úgy tűnik, hogy sok lánynak jó ez a felállás, hogy nincs párkapcsolata, de mégis van aki d@gja őket. Ez engem nagyon zavar. Akkor emg csak jogos, ha kimonjuk, hogy sok pasi önnön hibáján kívül van egyedül, mert nem született nagy csajozógépnek, kigyúrt nőgyalázó állatnak, vagy gazdag apuci fiacskájának.
2012. jan. 2. 20:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem jogos a felvetés.
2012. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mért? Egy nőnek nem lehet több faszija?
2012. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Így van ><
2012. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

hát nemtom. ha netalántán olyannal kavarnék, akinek van másik nője is (alapból nem csinálnék ilyet, de tegyük fel, hogy mégis), akkor én igenis ránéznék másik pasira is, mert általában normális kapcsolatra hajtok... de két pasit nem tartanék egyszerre, ha a normális pasival alakulni kezdene valami, akkor a nem normális pasival azonnal abbahagynám a dolgokat.


szóval sztem nem, egyáltalán nem jogos a feltevés. ez csak ilyen kifogás keresés...

2012. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Jogos a felvetésed, de azért ez egy kicsit túlzás. Azért a legtöbb átlag magyar férfinak hidd el, hogy nincs 2-3 macája, akit kénye kedve szerint előrángathat, ha szüksége van rá.

Ez csak azoknál működik akik, vagy nagyon jó pasik, vagy nagyon pénzesek (vagy mindkettő)

vagy jól adjál elő magukat.

2012. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egy nőnek ritkán van több fasija. Fordítva viszont egyre gyakrabban. Elég csak a rokonságomban nézni, unokahúgom is egy gazdag házas pasival kettyint minden 3. este.
2012. jan. 2. 20:07
 7/26 anonim ***** válasza:
Igen, jogos.
2012. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem ha lenne is rá lehetőségem, nem kellene kettő nő. Inkább egy aki tudom hogy szeret..
2012. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Aki szerint nem jogos a felvetés, az sajnos úgy érzem az magából indul ki, de megfeledkezik róla, hogy sok más akár több száz ezer csaj az sajnos ilyen. Elég csak szétnézni, ha kicsit jobban nyitva tartjátok a szemeteket, akkor találtok ilyet. Meg hányszor és hányszor volt ilyen sztori a Mónika showban is, szinte minden második arról szólt, hogy a pasi félrekefélt.
2012. jan. 2. 20:10
 10/26 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet sokan hülyeségnek tartják, de tényleg nem különböznek sokban az ösztöneink mint az emlősöké. Az oroszlánoknál is vannak alfa-hímek akik 6-7 nőstényt dugnak. Az embereknél is így van, és meg is figyelhető pl. gólyatáborban azt figyeltem meg, hogy volt egy nyálas jóképű pasi akire minden csaj ribanckodott, ő volt az alfahím, a közepes pasik meg mentek az alfa után, hátha majd nekik is jut vmi a csajokból. A csúnya pasikat meg alapvetően be se fogadták maguk közé a "jobb" pasik. Szal azok még mostanáig is egyedülállóak. Pedig ez a tábor már 2 éve volt. 21/F
2012. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!