Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elsőre (első látásra) nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elsőre (első látásra) nem jövök be neki akkor hiába is kaparok soha nem fog rám úgy nézni mint potenciális pasira? és honnan tudom h csak barátkozni akar vagy akár többet is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

később változhat a véleménye. ha barátkozni akar, azt fogja mondani, hogy helyes, kedves fiú vagy, DE...

ha azt hallod, hogy DE, véged.

2012. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha azt mondja h DE akkor már a véleménye sem fog változni?
2012. jan. 12. 00:48
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Én sajnos még nem találkoztam olyan lánnyal, aki ha egyszer azt mondta nekem, hogy nem jövök be neki, akkor megváltozott volna a véleménye és belém szeretett volna. Max. csak barátként tudott rám nézni. Veled is sajna ez lesz kedves kérdező.
2012. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek jobban tud változni a véleményük pasik terén, mint nálunk. A nők olyan mértékben működnek érzelmi alapon, hogyha ilyen téren megfogod, akkor nyert ügyed van, kivéve ha bűnronda vagy.


Pár kérdés:

Mit mondott neked, hogy tudod, nem jössz be neki?

Milyen köztetek a kapcsolat?

Normális megjelenésű vagy?


Ha pozitívan nyilatkozol minden kérdésre (bár az elsőnél nehéz), akkor vannak dolgok, amik fontosak egy nőnek, és ezekre kell ráutazni.


Viszont nem ismerem a leányzót, lehet teljesen más beállítottságú, de nézzük mi kell általában a nőknek.


A fő lényeg, hogy le tud kötni a figyelmét, akár a humoroddal, akár jó sztorikkal, az intelligenciáddal, bár ezutóbbi a mai világban nem sokszor mérvadó sajnos.


Fontos, hogy amikor tudod, dícsérd meg. Szegény nők alig kapnak valami dícséretet, pedig elköltik a pénzüket mindenféle ruhára, gagyi ékszerekre. Minden nap nézd meg mit hord, és ha látsz rajta valami újat, akkor nyilvánítsd ki tetszésedet. Az összes fiúismerőse közül egydül rád fog emlékezni, mert más biztos nem dícséri meg.


Mehetnek neki a bókok is, de ne a napi sablont, olyat mondj neki, ami csak rá jellemző, vagy amit ő értékesnek tart magában.


Továbbá bármi helyzet adódna, mindig védd meg. A nőkben evolúcionálisan genetikusan bele van kódolva, hogy a férfiak megvédik őket, ha egyszer is kiállsz mellette, akkor azt igazán nagyra fogja értékelni.



Röviden ennyi, ami hozzásegít ahhoz, hogy minél előbb férfiként tekintsen rád.

2012. jan. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én is visszautasítottam párszor a volt barátomat, de nem adta fel, és pár hónap múlva beleszerettem.
2012. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
A nőknek csak a külső számít, ezért már az első percben eldöntik, h van-e esélyed. Tehát felejtős.
2012. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lánytól is függ. Ha csak a külsőre megy, nem ad esélyt arra, hogy beszélgessetek és megismerjétek egymást jobban, ha viszont egy kicsit is normális, akkor hagy időt és még bármi lehet. ;)

Mondok egy pozitív példát: nekem anno az első barátom külsőre egyáltalán nem jött be. Jófej volt, rengeteget beszélgettünk és hülyéskedtünk, de nem tetszett külsőre. Viszont teltek-múltak a hónapok és szépen lassan kialakult minden. 2 évig voltunk együtt. :)

Úgyhogy nincs minden veszve! Ha pedig csak a külsőre megy, ne is foglalkozz vele. :)

2012. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon kevés nőnél fő szempont a külső, mégha mást is mondanak, a tudatalattijuk irányítja őket.
2012. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó, a "nagyon kevés" helyett én "minden"-t írnék, a többivel egyetértek :)
2012. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nem egy körben mozgunk :)
2012. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!