Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Összeköltözés után ti hogy öltözködtök otthon?

Figyelt kérdés
Volt róla szó, hogy összeköltözzünk barátommal. Az a bajom, hogy én itthon eléggé lepukkant vagyok, melegítő, elnyűtt pólók, kócos haj, meg minden, épp azért, mert itthon élvezem, hogy nem kell törődnöm vele, hogy nézek ki. Persze páromhoz nem így megyek, de ha összeköltöznénk akkor elég illúzióromboló lenne ez neki nem? Viszont számomra meg kényelmetlen lenne, ha többet nem lehetne "csakúgy" ellenni otthon kényelmesen. Végülis hol máshol, ha nem otthon? Ti ezt hogy oldottátok meg?
2012. jan. 12. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél pár márkásabb/csinosabb melegítőt.

És legyél abban.


Vagy cicanadrág, top...

2012. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel mindenki így van,és ha szeret akkor smink nélkül,kócosan,és nem tökéletesen puccba vágva is elfogad(:
2012. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is ilyen vagyok, vannak nagyon kényelmes melegítőim és nem érdekel, hogy kicsit bolyhos, az a legkényelmesebb így nem válok meg tőle. És azokat a pólókat, amiket máshova már nem hordok, otthon még felveszem. Számomra otthon fő a kényelem. :)

Ennek ellenére, ha egyszer összeköltözök az akkori párommal a nyúlott pólókat és bolyhos nadrágokat kidobnám és vennék néhány melegítő együttest. Mármint nadrág-pulcsi párost, néhány normális, egyszerű pólót,toppot és rövidnadrágot.

Azért, mert összeköltözünk nem lennék 0-24-ben utcai ruhában, pláne, hogy szerintem sokkal kényelmesebb, jobb melegítőben/itthoni ruhában főzni, takarítani stb. :D

16/L

2012. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Számomra baromi furcsa, hogy még nem látott téged "otthoni" ruhában. Igaz, mi távkapcsolatban élünk a barátommal, de mikor először itt aludt nálam, már simán felvettem az itthoni cuccom, ami egy cicanadrág, meg egy kockás ing, vagy egy pulcsi. Ha náluk vagyok, akkor meg ebben a hideg időben mindig az ő pulcsijában vagyok. Neki mondjuk jobban is tetszem "topisan", mint a hétköznapi öltözékemben.

Bár én már alig várom, hogy összeköltözzünk, és hordhassam az alsógatyáját, meg egy melltartót esetleg. Vagy meztelenül futkároznánk egész nap:D

Viccet félretéve, szerintem a legjobb, ha valami cicanadrágot hordasz otthon, meg egy nagyobb pólót, vagy ujjatlant, esetleg valami helyesebb köntöst :)

2012. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jav. - futkorásznánk*
2012. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én a köntös híve vagyok télen nyáron :D de tényleg haza jövök, és máris dobálom le magamról a ruhákat. egy bugyit hagyok fent. télen plüss köntös, nyárra ilyen kis selyem. bár még nem élünk együtt a barátommal, de ő szereti ha köntösben flangálok mert így alig kell lekapnia bármit rólam ha le akar teperni :D a téli köntösömet meg kifejezetten szereti, azt mondja hogy olyan benne megölelni engem mint vmi kis pihe-puha plüss állatkát :ĐĐ


21L

2012. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Én sosem vagyok "lepukkant" teljesen igénytelenül is érezném úgy magamat. Otthonra is lehet értelmesen és kényelmesen felöltözni nem kell ahhoz farmer meg magassarkú. Veszel egy olcsó és kényelmes melegítőt ami még jól is néz ki és probléma megoldva. Ja és megfésülködsz nem hiszem hogy ez akkora problémát jelentene. Ennyi. Ettől még kényelmesben leszel és még nézel is ki valahogy.
2013. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!