Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha szeretsz valakit, hagyd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha szeretsz valakit, hagyd elmenni! Ha szeret vissza fog jönni hozzád! "?

Figyelt kérdés
Egyetértetek ezzel a mondással?
2012. jan. 12. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretne nem menne el.
2012. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hááááááát, igen, szerintem igen. Csak annak tényleg igazi szeretetnek kell lennie, nem csak az hogy TE annak gondolod.
2012. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség és nem igaz. (mármint a mondás)
2012. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. Ha nem szeret, akkor nem is fog visszajönni. Ha rájött, hogy hülyeséget csinált, és szeret, akkor visszatér. No, a kis elemzésem után is azt mondom, hogy hiszek benne. :D
2012. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez eléggé belemagyarázós szöveg. Ha szeretem akkor miért engedném el? és ha szeret minek menne el?
2012. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vadmeggy ***** válasza:
100%

A szerelem olyan mint a pillangó: ha túl erősen szorítod, összenyomod/összetöröd, ha túl lazán fogod, elrepül.


Ez a mondás szerintem igaz, a kérdéssel ellentétben.

2012. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Moszuke ***** válasza:
100%

módosítanám:

"Ha szeretsz valakit, hagyd elmenni, ha elakar menni! Ha vissza akar jönni küldd el a k*rva anyjába!"

2012. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem általánosságban nem igaz. Hisz, ha szeret nem megy el! Sztem ez egyértelmű!

DE van olyan, hogy nem szeret, csak van veled. Majd lelép és időközben rájön, hogy elcseszte, mit hibázott, magányos, visszakönyörgi magát és újra dul a love...ugy 1-2 hónapig.

Aztán kifujt, mert aki elment sosem szeretett igazán.

2012. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodok, mint pár korábbi hozzászóló. Ha szereted, hagyod, had menjen, de ha szeret, úgysem akar majd elmenni.

Az, hogy elmegy, kitombolja magát,majd visszatér, szvsz elég undorító attól az embertől, aki elment, és elég nagy naivitás a másiktól.

2012. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ne aggódj, hiányozni fogsz neki. Ő elcs*szte és te nem csináltál semmit rosszul. Ő hibázott. Nem volt elég okos. Ha okos lett volna, rájött volna, minek mondott búcsút. De nem volt az, és most elment. Ne hívd fel azzal, hogy hiányzik. Még csak azért se hívd fel, hogy halld a hangját és, hogy utána letedd. Ne tedd ezt. Nem ő hiányzik neked, hanem az, ami régen volt. Most már vársz valakit, aki bebizonyítja neked, hogy nincs rá szükséged. ígérem, ez a valaki itt van egyből, de először el kell engedned őt és a hülyeségét. Egy nap vissza fog térni, ő lesz az, aki felhív, hogy elmondja, minden este hiányoztál neki. Meg fogja kérdezni a barátait, ha még mindig érdeklődsz iránta. Most rajtad a sor, hogy azt mondd; 'b... meg, a tiéd voltam és te mindent összekavartál.' most pedig keress mindig okokat arra, hogy boldog legyél nélküle. Ne üzenj neki, ne írj hozzászólást neki, ne beszélj vele a folyosón. Csak mosolyogj rá és emlékeztesd arra, hogy egy tökéletes lányt engedett el...!"


Teljesen igaz, aki szeret az nem megy el!!!

És nagyon sajnálom azokat, akik még mindig szerelmesek és egy olyan valakire várnak, aki elhagyta őket, mert hogy nekik "ő volt a nagy Ő" és stb., stb. Ezzel csak magatokat áltatjátok.

2012. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!