Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mikor szokták megkérdezni, hogy leszek-e a barátnője? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szóval, már egy ideje ismerjük egymást, de mostanában elkezdtünk randizgatni.. már a 6. randin is túl vagyunk, és még semmi.. Annyit mondott, hogy tetszem neki, de mást nem. Pedig nem a félénkségéről híres. Vagy csak meg akar ismerni minél jobban? (25 éves srácról van szó, én 23 vagyok) .. Az eddigi kapcsolataimban hamar rátértek a "lényegre" de mintha ő félne..vagy nem is foglalkozna azzal, hogy én a barátnője legyek.. Pedig nem úgy kezel, mint egy sima haverlányt.. Kissé érdekes. Tudom, hogy minden férfi más, de mégis mire számítsak?:)
2012. jan. 10. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy meg akar hajtani,mint Zinger a varrógépet
2012. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én így 30 körül, elég sok kapcsolaton túl azt kell mondjam, hogy SOHA de tényleg SOHA nem kérdeztem ilyesmit egy nőtől. Az már régen rossz, ha ezt szóban kell tisztázni.
2012. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát így konkrétan soha nem kérdeztem meg. Az elso csók után, jott csak szóba a téma, h : ,,járunk, kapcsolat, barát, barátno,,

20/F

2012. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akinator válasza:

Én a 2. hozzászólóval értek egyet. Soha nem kérdeztem ezt így meg. (Nagyon) Leegyszerűsítve a folyamatot:

Szép vagy ma!

Kimondottan szép vagy ma!

Tetszel nekem!

(választól függően ismétlődés, tapogatózás, próbálkozás)

//Kihagyható rész:

Úgy érzem nem tudok élni nélküled! Szeretlek!

//Kihagyható rész vége.

(Csók.)


Az összes sablon szöveget helyettesítsd be valami egyedibbel és változatossal ami természetesen romantikus és helyzethez illő! :)


Lehet csak kevesen intézzük így, de én személyesebbnek tartom mint 1. vagy 2. randin: Leszel a barátnőm?


20/F

2012. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hinném, hogy csak meg akar fektetni, mert lett volna lehetősége (bár nem mentem volna bele), és nem is próbálkozott..és azért sem értem, hogy hogyan működhet, mert a közös ismerőseim 95%-a figyelmeztetett, hogy egyéjszakás kalandokat kedveli, ahhoz képest nem próbálkozott még.. na mindegy végül is örülök ennek, csak furcsa hogy nem kérdezett rá a dolgokra.
2012. jan. 10. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdés jogos.Nekem is volt 20 évesen hasonlo kapcsolatom egy 26 éves férfival.Túl voltunk 5-6 randin, csokoloztunk tobbszor.Elpletykálta egy kozos ismerosunknek is hogy találkozgatunk(a bolt tulajdonosának a faluban ahová a cége beszállít)Gyakorlatilag mintha kihangszorozta volna..Erre mikor nem jott el egy megbeszélt találkára és felelosségre vontam azt mondta hogy de hát nem járunk, csak barátok vagyunk...szoval fiúk tessék színt vallani a lánynak hogy hányadán is vagytok a dologgal mert ritka hulyén sulhet el a dolog.
2012. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gergo_30F ***** válasza:

vagy barátként tekint rád, vagy komoly kapcsolatban gondolkodik.

ha ennyire furdalja az oldalad a kíváncsiság, kérdezz rá egyenesen!

2012. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát, már volt csók is(elég sok), szóval, csak nem barátnak tekint.. de én már nem tudom:S még várok 1-2 randiig, utána tényleg rákérdezek.
2012. jan. 10. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!