Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennnyi idő elteltével sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennnyi idő elteltével sikerül egy szakítást feldolgozni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
körülmények?
2012. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kingaa1 ***** válasza:
0%
1 domb és 134567hókupac mulva
2012. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel mindig én szakítottam, már a szakítás előtt sikerült feldolgozni.
2012. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azonnal!Szakítok egyikkel,megyek a másikhoz ^^ Ilyen egyszerű :D
2012. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mostanában kezdem feldolgozni...májusban szakítottunk. Jó időtöltést!
2012. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha kiábrándulok akkor elég hamar, de ha szerelmes vagyok akár évek is lehet. Esete válogatja.
2012. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ég roszul esik, nem is az, hogy ki dobtak, hanem úgy érzem, hogy ki használt, hogy nem is ismertem anyira, ahogy hittem,ez fáj még mindíg, és nem biztos, hogy változik a dolog bármikor is.(22-f)
2012. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a folyamat mint minden más gyászreakciónál: attól függően mennyire szeretted a másikat, mennyire tervezted vele a közös jövőt..stb pár héttől 1 évig terjed az időszak normális esetben. Velem júliusban szakítottak, mostanában kezdek túllépni rajta, de még mindig van úgy, hogy nekikeseredek.
2012. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
velem karácsony előtt néhány nappal szakított a barátnőm, utána egy hétig ittam egyfolytában szinte azt hittem az segít de csak ameddig részeg voltam és társaságban voltam addig hittem azt hogy jobb.még most is nagyon hiányzik de ha lenne rá lehetőségem sem folytatnám vele azt a kapcsolatot azt hiszem..
2012. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!