Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szájszag? Nálatok ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájszag? Nálatok ez nem zavar? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szval elég tapasztalatlan vagyok.tegyük fel járok suliba most és összejönnék 1 csajjal.reggel ugye mosok fogat szval nem büdös a szám.de ha eszek pl 1 kakaós csigát és pont jön velem szembe és adna szájrapuszit vagy csókot az azért nem finom o_O.Rágót utána ennék de ha pont akkor jönne oda kaja után..Nálatok ez hogy megy? Tapasztalatlan vagyok ..Ez is csak egy felvetés nem vagyok benne..

15/F


2012. jan. 12. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereti a kakaóscsigát, akkor így járt...

Egyébként meg mióta büdös a kakaóscsiga? Ne egyél olyat, ha romlott már...

2012. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Látom, a mai tizenévesek között büntetik, ha valaki érthetően tud fogalmazni...


Amúgy a kérdésedre a válasz: ne tömd annyit a p o f á d a t.

2012. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 zseni001 ***** válasza:
Ezen még nem gondolkodtam...
2012. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szamóca.. ***** válasza:

sosem feltételeztem még hogy egy kakaóscsigától büdös lenne a szám...

ám hagymát meg nem eszünk iskolába, és meg van oldva

2012. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyugi Papi, egy igazi férfira büdösszájúan is tapadnak a nők. Amúgy sem kell őket elkényeztetni, meg csókolgatni. Ha meg nem Vagy magabiztos, legyen nálad rágó!
2012. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szokj rá a cigire, egyből nem fog zavarni a kakaós csiga. :D Egyébként a rágó bőven elég, ha nem évente mosol fogat akkor nyilván nem lehet 10méterről érezni a szájszagodat, plusz szerinted a csajoknak nincs?
2012. jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A hagyma se baj, ha a csaj is hagymát evett éppen :D
2012. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szamóca.. ***** válasza:
dejó, akkor holnap úgy megyek dolgozni hogy egy újhagyma kilóg a számsarkából.:D az orrlyukamba meg dugok egy-egy gerezd fokhagymát, lehet kelendő leszek:D
2012. jan. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szamóca úgy gondoltam pl. hogyha mindketten hagymás krumplisalátát uzsonnáznak, akkor nem gond a hagyma :D
2012. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 szamóca.. ***** válasza:
akkor viszek magammal zacsiban még egy hagymát, és ha találok egy jó srácot akkor a szájábadugom:D
2012. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!