Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 év feletti lányok! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 év feletti lányok! Mennyire zavarna benneteket, ha a barátotokról, partneretekről, udvarlótokról kiderülne, hogy még szűz? Befolyásolna valamilyen irányba?

Figyelt kérdés
Számítana valamit?
2012. jan. 13. 00:41
1 2 3 4 5 6
 11/51 Vadmeggy ***** válasza:
Mégis mit akarsz hallani? Hogy nem gáz? Nem baj hogy szűz vagy? Ettől többet fogsz csajozni? Esetleg majd jobban érzed magad?
2012. jan. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam, és nem is siránkozok. Eddig egy elvi kérdés miatt nem történt meg... de az már nincs. Szóval nem szándékozom továbbra is így maradni. A kérdés azért van, hogy megtudjam a nők véleményét erről.

Én is gondoltam arra, hogy csak utólag árulom el: szűz voltam.

2012. jan. 13. 00:56
 13/51 anonim ***** válasza:
Az én barátom 19 volt mikor én 22, és szűz. Az még extrémebb, mégsem zavart, mert komoly kapcsolatot akartam tőle. Lehet, hogy csak "kedvtelésből" nem így lett volna, de az mindegy is. Egyéb iránt soha ilyen jó nem volt senkivel, nem egy elveszett pasas... Úgyhogy megérte :))
2012. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
83%

befolyasolna hat! imadom a szuz pasikat:D



22L

2012. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
Volt már millió ilyen kérdés. Úgy is azt fogja mindenki írni, hogy ők örülnének neki, nem zavarná stb. Valójában férfiatlan puhap.csnek fognak gondolni, úgyhogy kussolj róla. Ha pedig itt rinyálsz, nem jutsz előrébb.
2012. jan. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Nem kell elmondani és nem fog kiderülni, neaggódj :)


Vadgesztenye is lány?

Szamócát nagyon szeretem, legszívesebben megismerkednék vele, csak nem merek ráírni...

2012. jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Még utólag se áruld el!
2012. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

hát nem tudom,h mennyivel lenne jobb ha a csaj nem tudná,h szűz vagy,aztán meg esetleg ott bénáznál ezerrel akció közben!

ha én összejönnék egy szűz fiúval,akibe beleszeretek és a kölcsönös bizalom is kialakul akkor méltányolnám ha elmondá,h szűz és nem tartanám gáznak!(én sem 15 évesen vesztettem el)

feltéve,h egy normális,kedves pasiról beszélünk,akinek van humora.:)

ez az én véleményem.aki nem hiszi,járjon utána.:)

24n

2012. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
77%

Milyen buták vagytok.. :/ Speciel ha egy intimebb beszélgetés alkalmával nem bukott volna ki az amúgy nagydumás és bazi jóképű barátomból h még szűz, (sőt barátnője sem volt csak mert nem volt hajlandó akárkivel összejönni) akkor lehet h soha nem engedtem volna közelebb magamhoz.


Miért olyan qrva nehéz elhinni, hogy nem minden lány faxcibáló véglény a kedves maszk alatt?????? Van egy olyan érzésem, hogy a kérdezőnek is hasonlóak az említett elvi okai.


üdv

23/l

2012. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
49%

"Miért olyan qrva nehéz elhinni, hogy nem minden lány faxcibáló véglény a kedves maszk alatt??????"


1. Attól h nem az, még valszeg elhagyná, ha megtudná h szűz.

2. Lányokkal egyébként is szigorúan tilos őszintének lenni. Nem értékelitek, és összekeveritek a bunkósággal (persze nem pont ebben a helyzetben).

2012. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!