Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 év feletti lányok! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 év feletti lányok! Mennyire zavarna benneteket, ha a barátotokról, partneretekről, udvarlótokról kiderülne, hogy még szűz? Befolyásolna valamilyen irányba?

Figyelt kérdés
Számítana valamit?
2012. jan. 13. 00:41
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Erre egyszerű a válaszom:


nem

nem

2012. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

A barátommal mindketten szüzek voltunk,mikor összejöttünk és egyikünket sem érdekelt.Szerintem még jobb is volt,mivel így mindent együtt tanultunk meg és próbáltunk ki és ez tök jó dolog.Amúgy is hamar bele lehet jönni,csak gyakorolni kell :).

Engem nem zavarna,ha a pasi szűz(de azért egy bizonyos kor felett már érdekesnek találnám).Mindenki volt szűz,van,aki több,van aki kevesebb ideig,csak ezért nem szakítanék egy egyébként minden téren rendben lévő pasival pasival.Nem kell ebből olyan rohadtul nagy ügyet csinálni.Legalábbis szerintem.

22L

2012. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem teljesen normális dolog, ha egy felnőtt férfi még nem jutott el addig, hogy nemi kapcsolatba lépjen valakivel szerintem, úgyhogy felmerülne bennem, hogy valami nem teljesen van rendben a pasassal...
2012. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Utolsó: szóval ha eddig szűz maradtam, akkor ezek alapján már maradjak is az?
2012. jan. 16. 00:32
 25/51 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

Én is az vagyok és ha bénázás lenne, akkor lenne nevetnivaló.

Nem hiszem, hogy befolyásolna bármerre is.


és még csak leszek 22

2012. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:

Befolyásolna. Lehetőségek tárháza :D Nincsenek benne olyan berögződések, amik miatt csak azért is úgy gondolja, hogy amit csinál, az nekem márpedig jó. Hiszen az előző nőnek, meg az az előttinek is mennnnnyire jó volt...

Szóval mondd el nyugodtan, annak nincs értelme, hogy az esetleges "bénázás" miatt a leányzó úgy gondolja, hogy nem illetek össze.

(23)

2012. jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Megmondom neked őszintén, nálam ez egy negatív dolog. Nem maga a szűz lét miatt, inkább a mellé társuló jellem miatt. Igazán 2 szűz fiúval voltam együtt (20+), és egyikben sem az zavart, hogy nem tudja, mit kell csinálni... alapvetően az ember, ha ki akarja elégíteni a másikat, mindig újra kell tanulnia, hogy a másiknak mi a jó. Hanem az zavart, hogy az a 2 szűz fiú nagyon töketlen volt más területen, és sajnos ezt a 2-t társítom egybe. Így szerintem ha alapvetően egy határozott, jó kisugárzással rendelkező férfi vagy,nem lehet belőle gond, mert szerintem ez nem hátrány.

Csak ugye nálam ez a 2 dolog, hogy valaki nyámnyila és szűz 20 felett, az valahogy társult. De ne legyen igazam.

2012. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell erről bárkinek is tudnia. Nem mondom el és kész. Az életben nem bizonyítja rád senki. Az esetleges szar teljesítményt pedig bármire ráfoghatod. Vagy ha ennyire zavar, akkor húzzál el egy prostihoz. Pár ezret csak össze tudsz szedni.
2012. jan. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Mondod, nem mondom. Elírtam, bocs.
2012. jan. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

00:49


Miért egy 20 feletti szűz csaj annyival jobb? Hónapokig szabályosan könyörögni neki egy kis szexért, győzködni, hogy az orális szex nem undorító, hogy figyelni fogsz rá?

De persze, ha egy csajról derül ki, akkor egyből mindenki hanyatt vágja magát.

2012. jan. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!