Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 év feletti lányok! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 év feletti lányok! Mennyire zavarna benneteket, ha a barátotokról, partneretekről, udvarlótokról kiderülne, hogy még szűz? Befolyásolna valamilyen irányba?

Figyelt kérdés
Számítana valamit?
2012. jan. 13. 00:41
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
64%

20 éves lány vagyok, de engem már most is zavarna, gyanítom 2 év múlva sem változik sok minden.

Nem is zavarna, inkább csak kiábrándító lenne.

Eleve nem szoktam kérdezgetni mi volt előttem, de istenem! Akkor már inkább hazudja azt, hogy rég volt már nővel, és kijött a gyakorlatból...

Jójó, persze, életben mindenki érzelmes, szerelmem megért, neki őszintén mindent... de a realitás talaján ez elég kiábrándító. Inkább hazudj. Le lehet szavazni, de ezzel a tanáccsal többet érsz.

2012. jan. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
30-as válaszolónak. Biztosan nem jobb. :) De nem a 22 év feletti férfiakhoz szólt a kérdés. Nem kell tetszenie a válaszomnak, sőt... ha elolvastad, nekem nem a szüzességgel van a problémám, hanem a mellette meghúzódó határozatlan jellemmel. Amit még mindig tartok, hogy lehet, nem mindenkinél van így, de az én tapasztalataim azt mutatták, így NEKEM negatív. Ez van. :)
2012. jan. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

És miért gondolod, hogy aki 22 éves kor felett szűz, az töketlen, és bizonytalan alak? Akkor a tapasztalatlanságon van a hangsúly?

A lényeg az, hogy soha ne érje meg szűznek lenni, mert akkor nagy eséllyel úgy maradsz?

2012. jan. 16. 16:29
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

32


Egy szóval nem írtam, hogy nem tetszik válaszod, csak feltettem egy kérdést a másik oldalról nézve. Az pedig, hogy valaki húsz feletti szűz létére töketlen szerencsétlen, elég durva általánosítás. Akkor tizen évesen is az nem? Nem rég kaptam egy másik kérdésben nyolc oldalnyi leugatást és privát üzenetet, amiért azt mertem mondani, hogy nekem nem kéne szűz csaj, mert macera eljutni az ágyig kib.szott béna. Erre én voltam a hülye idióta érzéketlen f.szkalap. Tököm tele van már, hogy a szűzcsajokat lottófőnyereményként kell kezelni, holott rengeteg idő és energia mire megduhatod, belejön a dolgokba, aztán mire jó lenne, lelép, mondván nem élte ki magát. Ellenben ha egy srácról derül ki, akkor egyből beindul a kombinálás, hogy egy szerencsétlen idióta. Gondolom te határozott és vérprofi voltál, amikor először tetted szét a lábadat. Na most mit szóltál volna, h a srác azt mondja, hogy bocs édesem, de nekem nem kell olyan csaj, aki csak fekszik mint egy darab fa, visítozik, hogy mennyire fáj és összebaszkurálja a lepedőmet?

Arra senki sem gondol, hogy mindenkinek el kell kezdenie egyszer és senki sem b.szógépként esik ki az anyjából. Ennyit a híres női érzékenységről, hogy nem számít semmi, csak az érzések. Nem a lónak a f.szát nem. Srácok, ha dugni akartok, mélyen kussoljatok a dologról. Mondjátok, hogy nehéz időszakon vagytok túl, rég voltatok éles bevetésen, mert ha őszinték vagytok, akkor b.szhatjátok, de nem a csajt.

Bocs, hogy hosszú lett.

2012. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Kérdező! Egy szóval nem írtam ezt. Szerintem nem hátrány csak akkor, ha mellé tényleg egy bizonytalan, határozatlan jellem társul (akárhogy is szépítenénk, egy férfinak határozottnak kell lennie...). Ha az élet más területein teljesen rendben vagy, NEM hátrány. De ezzel csak ismételtem magamat.

34-esnek. Biztos vagyok benne, hogy velem sem volt leányálom az 1. alkalom, és tudom, hogy ez buta általánosítás (ha visszaolvasod, saját magam írtam, hogy nálam ez összemosódott, ami nem éppen jó, de NÁLAM ez van). Azt egy szóval nem állítottam, hogy ha egyébként főnyeremény a pasi, csak épp szűz, szóba se állnék vele... Azt állítottam, hogy ha mellé egy töketlen alak, hátrány lenne, hogy ráadásul még szűz is.

2012. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki nem szűz, lehet ugyanolyan szerencsétlen idióta.
2012. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

"Biztos vagyok benne, hogy velem sem volt leányálom az 1. alkalom, és tudom, hogy ez buta általánosítás (ha visszaolvasod, saját magam írtam, hogy nálam ez összemosódott, ami nem éppen jó, de NÁLAM ez van)."


REndben van. Ha te állítod, akkor ez csak vélemény. Ha én írom azt, hogy nekem nem kell egy béna szűz csaj - mert írtam egy másik topikban - akkor kapom a leugatást.


"Azt egy szóval nem állítottam, hogy ha egyébként főnyeremény a pasi, csak épp szűz, szóba se állnék vele... Azt állítottam, hogy ha mellé egy töketlen alak, hátrány lenne, hogy ráadásul még szűz is."


Minden csaj azt állítja, hogy ő örülne, ha ő lehetne az első, de a valóság egészen más. Ezért sem értem, hogy egyesek miért pofázzák el, aztán meg sírnak, hogy le lettek koptatva. Mi számít nálad töketlenségnek? Mert a mai csajok nagy része szerint a határozottság egyenlő a tahósággal és a ki ha én nem féle nagy arcú viselkedéssel és, aki egy kicsit is normális, az már megkapja a szerencsétlen jelzőt.

2012. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Max. buta példákon tudnám szemléltetni a dolgot. Nem arra a "határozottságra" gondolok, hogy kb. az van, amit ő akar, és mellé tahó a másikkal. Csak pl. tudja eldönteni, hogy neki a rántotta vagy a tükörtojás ízlik jobban, ha érted mire célzok ezzel... Tudod mit? Elmondom az exem milyen volt, őt nevezném abszolút töketlennek.

Pl.: mi legyen a program? válasz: nem tudom. Jó, itt még azért kitaláltam én és kész, az lett. Erre a srác elkezdett hisztizni(!!!), hogy mindig az van, amit én akarok. Erre kérdezem, hogy nem azzal kezdtem, hogy téged kérdeztelek? (És persze ő azt válaszolta, hogy nem tudom.) Erre mondja, hogy miért nem kérdeztem meg még egyszer, mert ő csak udvarias akart lenni. -.-" Még egy példa: Az ágyban voltunk, és ugyebár "tanítottam volna", hogy nekem mi a jó. Természetesen megsértődött, hogy felülbírálom(!!!). Amikor pedig én csináltam valamit, ugye ő mondta, hogy neki mi a jó, meg is csináltam, el is élvezett. Erre utána nekem áll, hogy én biztosan azért nem mutattam(!!!), hogy orgazmusom van, hogy ő rosszul érezze magát. Szerinted? Na ezek után még nem is általánosítottam. Az utána lévő ismételten szűz fiúcskával mire oda jutottunk, hogy lefekszünk, addigra azt hittem, hogy minden rendben lesz. Erre azt mondta nekem, hogy mivel én már voltam fiúval, ezért most vele kell foglalkozni, mert ugye velem is foglalkoztak annó... (Ami nem igaz, mert sz*r volt az 1.)

Na de eltévedtem az alap témától. Szóval a határozatlanságot én abban tudom megfogalmazni, hogy alapvető dolgokban nem tud dönteni. Tényleg annyi, hogy mit akar enni, csinálni, miről akar beszélgetni, egyáltalán egy saját döntése nem volt, és miután mertem dönteni vagy javaslatot tenni, egyből az lett, hogy én irányítani akarom őt.

2012. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Én egyáltalán nem vagyok ilyen. Az "átlag embertől" csak az "különböztet meg", hogy még nem mártottam meg a f.kamat senkiben. És hogy eddig nem engedtem közel senkit. (érzelmileg)

Azt hiszem nem fogom elmondani. (Inkább a mesélésről mondok le, mint a dugásról. És nem sírok, hogy a lányok ilyen hülyék, még ha ez így is van. Alkalmazkodni kell.)


Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. jan. 16. 20:12
 40/51 anonim ***** válasza:
Jó most kifogtál két szerencsétlent és akkor egy kalap alá veszel mindenkit. A csajok pedig sokkal többször eljátszák ez: mi legyen a program? Nem tudom? Mit gondolsz erről? Hát ő, izé...Ilyenkor persze mindenki azzal takarózik, hogy a férfinek kell határozottnak és irányítónak lennie, mert ő az erős stb. Csakhogy egy idő után k.rvára unalmas, hogy óvóbácsit kell játszanod.
2012. jan. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!