Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatoknál (v keresésnél)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatoknál (v keresésnél) miért várja el sok ember hogy a másik változzon meg, miközben őt ne változtassa meg senki?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy :

¤¤¤¤¤¤¤¤

Próbálok magamnak párt találni, de egyszerűen nem megy!

Próbálok nyílt lenni, beszédes stb, de mindíg megkapom hogy "miért vagy zárkózott?" "miért nem vagy nyíltabb?" stb. Ráadásul már mondta ezt olyan ember is(azt hogy : miért nem vagy nyíltabb?) aki találkozásnál szinte meg sem szólalt, csak én beszéltem ill. próbáltam témát nyitni.


Mindenkinek aztán vannak jócskán igényei, de arra miért nem képes senki se hogy az "ügy érdekében" ő is változzon vagy tegyen valamit? Mert olyan könnyű osztani az észt hogy "legyél ilyen-olyan-amolyan" amikor nekem egyáltalán nem lenne kötelességem megváltozni, ha már más sem hajlandó erre....


Ti mit gondoltok?

Volt már ilyen esetetek?:/



(19/L)


2012. jan. 12. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Igaz, csendes visszahúzódó típus vagyok. Próbálok nyitni, egyre nyíltabb lenni, de folyton ezt vágják a fejemhez....ahelyett hogy segítenének, vagy ők is változnának.:/

Pedig én mindent megpróbálok.

2012. jan. 12. 17:01
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Csak akkor változz valamiben, ha az neked is jó.

Csak azzal legyél együtt, akivel jól érzed magad.

Inkább legyél egyedül (azért barátaid legyenek), mint egy megalázó kapcsolatban.

Ha kapcsolatba kezdesz, követeld ki az egyenlőséget.

2012. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze szeretnék változni hogy nyíltabb legyek, nem jó zárkózottnak lenni, de így lehetetlen:/
2012. jan. 12. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az előttem szólóval!!!

Valakinek pont így leszel majd tökéletes!

2012. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig csak magadnak akarj megfelelni, mert olyan nincs, hogy valakinek ne kelljél maximálisan változgatások nélkül is. És párt is olyat válassz, akit úgy tudsz elfogadni, ahogy van.
2012. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem voltak ilyen gondjaim.

Igaz engem elfogadott a párom olyannak amilyen.


Lehet ok az is, hogy manapság nem adnak az emberek elég időt maguknak, hogy megismerjék egymást. Sokszor az első randin dől el minden. Hiba.

Ne aggódj, lesz valaki akinél valami megfog majd benned és akkor sok időt fog rád áldozni. Aztán szép lassan felnyitja a lelked mint egy zárt rózsabimbó még a mélyére nem ér. És akkor rájön, hogy te neki kellesz, így vagy tökéletes.


22/L (nem vigasztaló szó volt - vázoltam a jövődet! Ha nem így lenne akkor jöhetsz majd reklamálni)

2012. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Tökéletes nem, de igazi még lehetsz!"
2012. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!