Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom a saját barátnőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a saját barátnőjére féltékeny (? )

Figyelt kérdés

tegnap este beszélgettem barátnőm legjobb barátnőjével de ezt tudta a barátnőm is este mikor felhívott akkor meg elkezdett "hisztizni" és kinoymta a telefont .

Ma reggel mondta hogy féltékeny lett mert más nőkkel beszélek most ez ekkora baj hogy ritkán beszélek azzal a lánnyal?


2012. jan. 13. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ ez azért....meddig beszélgettél a lánnyal és miről? Hány évesek vagytok 17-18?

Mondjuk én sem nézném éppenséggel jó szemmel, főleg ha mielőtt összejöttünk a barátnőm meg a párom nem is ismerték egymást... Valahol azért érthető a barátnőd reakciója szerintem.


20l

2012. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne beszélhetnél más nőkkel?Ha a barátnőd barátnője tiszteletben tartja a kapcsolatodat,akkor nincs is miről beszélni.
2012. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én exem is ilyen volt. Mindenkire féltékeny volt. Minden ilyen eset után átgondoltam, hogy tényleg szép és csinos lány az illető, jól megértettük egymást... tehát csak azt érte el, hogy úgy néztem a lányra. Pedig a féltékenykedése nélkül eszembe sem jutott volna. Gyakorlatilag azt üzeni ezzel, hogy minden lány jobb nála. Ezt nem lehet a végtelenségig elviselni.
2012. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tudja hogy szoktam piszkálgatnia lányt de hát nekem nem is tetszik kb 1 órát beszéltem vele de hát ez kb 1 hónapba 1 szer fordul elő .

De ha én vagyok féltékeny akkor hülye vagyok mert nincs miért szerintem ebben az esetben sem volt mivel nem is a háta mögött beszéltem a lánnyal

2012. jan. 13. 10:45
 5/7 A kérdező kommentje:
mondjuk azt is mondta hogy nincs hozzá szokva hogy én más nőkkel beszélek egyébként 19 éves én meg 21
2012. jan. 13. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát ha nem a háta mögött ráadásul nem is órákig akkor nem értem:D Ez egy kicsit beteges kategória már szerintem. Beszélgess vele nyíltan erről, hogy miért gondolja mindenkiről hogy épp vele csalod a háta mögött. Érdekes dolgokra világíthatsz rá, lehet olyanokra is amiket még ő sem sejtett.


Első voltam

2012. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a sok önbizalomhiányos nő b*sszus...
2012. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!