Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy újra együtt lehessek vele? Egyáltalán, együtt lehetek én vele újra? Lehet két személyt egy időben szeretni? Segítség!

Figyelt kérdés
14 hónapig volt mellettem valaki, aki szeretett, törődött velem, tehát minden úgy ment, ahogy kell. Ami fontos, én is nagyon szerettem. Azt hittem, sohasem lesz ennek már vége és, hogy mindig mellettem lesz. Persze voltak kisebb/nagyobb vitáink. De mindig megoldottunk és megbeszéltünk mindent. Középiskolába mentem, másik városba, új környezet, új emberek, új barátok. Örömmel fogadtam őket, és szerencsére ők is engem. De életem szerelmé elhanyagoltam. (Akkor nem vettem észre tetteim súlyát, csak most. ) Persze szakított velem. Nem fogtam fel, úgy voltam vele, úgyis kibékülünk, ahogy mindig.Tévedtem. Van neki más. Persze, mi még beszélünk, és találkozni is szoktunk néha. De. Az nem ugyan az. Hiányzik. És fáj más lánnyal látni. Nem tudok mit tenni. Szeretem. Ő is szeret még, mondta. De azt is mondta, hogy a másik lányt is szereti. Azt persze nem is kell mondanom, hogy mikor látom az utcán őket elfog a szomorúság és a fájdalom. Mit kellene tennem, hogy újra együtt lehessek vele? Egyáltalán, együtt lehetek én vele újra? Lehet két személyt egy időben szeretni? Segítség!
2012. jan. 13. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan önkéntelen büntetés a részéről, amit ki kell birj. Azért mondom hogy önkéntelen, mert biztos nem szánt szándékkal jött össze valaki mással. Garantálom neked, hogy a másik lánnyal csak pótolja, amit tőled nem kapott meg. Vagyis igyekszik pótolni téged, és a szive mélyén úgy érzi, hogy nem baj ha fáj neked is, mert neki is sokat fájt, amig elhanyagoltad. Adj egy kis időt nekik, hogy derüljön ki, hogy valóban találnak-e vagy sem. Szerintem az ilyen kapcsolat nem működhet, ahol a régit is és az újat is szereted. Ilyen nincs. Könnyű valakit azért szeretni, mert újdonságot és kellemeset ad, de ha ez az érzéssem győzte le benne az irántad érzett szerelmét, akkor csak idő kérdése, hogy önkéntelenül is megbocsásson neked, és újrakezdjétek. Addi is ne nyomulj rá, csak légy az, akibe beleszeretett, és esetleg gondolkozz el azon, hogy nem-e azért kell ilyen nagyon most, mert a látszat azt mutatja, hogy túlvan rajtad, és te jöttél ki vesztesen a dologból. Ha annyira elhanyagoltad, lehet nem is jelent annyit, mint amennyit te gonoldsz. Lehet a nem kellés fájdalma beszél belőled. Az idő neki is megszépiti az elmékeit, ahogy neked, aki csak arra emlékszik hogy egy szép és jól működő kapcsolata volt. Szerintem várj és ezalatt mérlegelj, igy jársz a legjobban.
2012. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmit. Szeretni sok ember lehet egyszerre, nőket és férfiakat, fiúkat, lányokat.

De az nem ugyanaz, mint hogy járni akarsz valakivel.

Ő úgy DÖNTÖTT, hogy a másik lánnyal akar lenni. A döntését tiszteletben kell tartanod. Ha nem tiszteled, akkor nem is szereted.

Sajnos így jártál, tanulj belőle, és legközelebb ne kövesd el ezt a hibát.

2012. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb baj, hogy nélküle senkinek érzem magam...

Egyedül vagyok..

Lehet, hogy várnom kellene.. De abba beletudnék halni..

Túl önfejű és nem veszi észre hibáit. Sohasem fogja belátni, hogy a szakításunk mekkora hiba volt..

Minden napba kicsit belehalok, ha nem lehetek legalább egy percre vele/mellette...

2012. jan. 13. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:

biztos nem szánt szándékkal jött össze valaki mással.


Hehe, ez vicces. Szerinted ő egy akarat nélküli bábu, aki nem is akar járni a csajjal, csak véletlenül a szájában találta a csaj nyelvét? :) Ugyan már! Dehogynem szándékos. Járni AKAR vele, senki nem kényszeríti.


És szerinted meddig várjon a kérdező? Még ha szétmennek is, nincs rá garancia, hogy a kérdezőhöz fog visszamenni. Sokkal valószínűbb, hogy egy harmadik lány mellett köt ki.

Elég fura ötlet, hogy arra vár valaki, hogy a szerelmének tönkremenjen a kapcsolata és boldogtalan legyen. Bocsánat, de ha a szerelmednek rosszat akarsz, akkor NEM SZERETED ŐT. Ha szereted, jót akarsz neki, azt akarod, hogy boldog legyen.

Nem te tudod, mi a jó a szerelmednek, hanem ő maga tudja, hogy mi jó neki. És ha neki egy másik lánnyal jobb, akkor az a minimum, hogy azt kívánod, legyenek boldogok, és te is megpróbálsz az lenni MÁSSAL.

2012. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Túl önfejű és nem veszi észre hibáit. Sohasem fogja belátni, hogy a szakításunk mekkora hiba volt..


Csak a te nézőpontodból volt hiba. Az ő szemszögéből nem, hiszen neki jobb lett: van egy új barátnője, aki jobban figyel rá, mint te.


Mit kellene belátnia, ha jobb így neki?

Ha nem lenne jobb, akkor nem a csajjal lenne, hanem veled.

2012. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha az a fiú mással akart volna lenni, akkor már előbb elhagyta volna.....biztos csak egy rossz vita tette tönkre ezt a kapcsolatot. Ha igazán szereted harcolj érte, mert küzdelem nélkül nem kapod meg, a hibákból tanulni kell...... ha azt mondta h szeret akkor már a remény még él!
2012. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy kellene harcolnom érte?

Mit kellene tennem?

Legszívesebben leütném azt a csajt de még az is lehetetlen ugyanis egy suliba járok vele és ha megütök valakit engem kivágnak...

2012. jan. 13. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy rossz vita? Te komolyan azt hiszed, hogy egy vita tönkretehet bármit? Hát... ha igen, az annyit is ért.
2012. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
írj neki sok szerelmes verseket, smsbe vagy akár neten, de figyelj arra hogy ne vidd túlzásba sem...és ha ő csúnyán beszél veled vagy goromba akkor csak mond neki azt h én téged így szeretlek és mosolyogj, mert a mosoly bármire képes! sok sikert!
2012. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kellene tennem..

Ahány fajta ember, annyi fajta válasz..

És ez összezavar.. Mindig kedves volt velem, de mióta van neki más, csak idegesítem azt mondja. De vasárnap mikor találkoztam vele, azt mondta "Szija Cica"

Akkor ez most mi?? SEGÍTSÉG!

2012. jan. 13. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!