Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki lehet irtani magatokból a vonzalmat egy olyan pasi irányába akihez nagyon vonzódtok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy barátotok akibe szerelmesek vagytok. De megjelenik a színen egy másik srác, aki tetszik külsőre-belsőre egyaránt, izzik köztetek a levegő, elcsattan egy csók is. Aztán nagy lelkiismeret-furdalás közepette leépítitek az új srácot, mert tudjátok, hogy a barátotok az igazi és nem akarjátok elbaltázni a kapcsolatot. Mit gondoltok ki lehet irtani magatokból a vonzalmat a 3. fél irányában? Ésszel nyilván lehet kontrollálni és nem félrelépni, de ha látod az illetőt, a szexuális vonzalom, meg az hogy tetszik ugyanúgy fennáll? Csak uralkodtok magatokon? És ha kérésetek ellenére a srác nyomulna tovább, nem durván csak finoman mindig jelezné, hogy jelen van, az elriasztana benneteket és kioltaná a vonzalmat?
2012. jan. 13. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
figyi, ezt leginkább az idő tudja eldönteni. várdd meg, hogy letisztuljanak benned a dolgok. amúgy meg lehet próbálni kiírtani a vonzalmat (én is ezen vagyok, csak más okból, mint te), de nem garantálom a sikert.
2012. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szep dolog h megcsLtad...én sok èves jolmukodo kapcyolatot dobtam el mert ugy ereztem h masok is vonzanak...szakits
2012. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Félreértitek, én vagyok a 3. fél.. :)

De szerintem ez normális dolog, hogy máshoz is vonzódik az ember, nem hinném hogy bárki csak a saját párját találná vonzónak... A tettek mezejére lépés már más kérdés...

A kérdésem lényege valójában az, hogy ha az illető küzd ellene és türtőzteti magát, nem keresi a társaságom stb. attól még ugyanúgy vonzódik -e. Szerintem ez megmarad. Legalábbis férfi fejjel így gondolnám, ezért kérdeztelek benneteket lányokat :)

2012. jan. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!